Menu
 
 

„Exhibitor“ – kūrybos be ribų paieška

2014 02 26  10:57  |  M.I.C. Naujienos

Exhibitor

Exhibitor – eksperimentinės muzikos projektas, gimęs iš ieškojimų, kaip praplėsti ribas asmeninėje kūryboje. O jų, pasirodo, šio prodiuserio muzikinėje biografijoje būta daug.

Pirmoji prodiuserio kūrybos stadija taip ir liko sau pačiam. Vėliau atsirado pirminis pseudonimas – Dumaz. 2002–ųjų metų vasarą dar nespėtas užbaigti pirmasis jo albumas jau pristatomas Lietuvos vasaros festivalyje „Mėnuo Juodaragis“. Kiek vėliau jis išleidžiamas „Bomba Lounge“ leidybinėje kompanijoje. Išvykimas į Didžiąją Britaniją ir noras pažinti naujus, neatrastus muzikinius stilius ilgainiui subrandina dar vieną šio kūrėjo projektą – Empty Pockets, kurio kūrybine veikla susidomi „BlikMuzik“ įrašų leidykla. Pasinėrus į muzikinius ieškojimus, eksperimentų dėka dienos šviesą išvysta dar vienas prodiuserio projektas – Exhibitor.

Šiuo sceniniu vardu 2003–iaisiais „Jon Kennedy Federation“ įrašų kompanijoje išleidžiamas singlas „I am limited edition“. Tais pačiais metais vienas Exhibitor remiksas patenka į „Jon Kennedy – Corporeal Remixed“ albumą.

Greitu metu turėtų pasirodyti naujas Exhibitor albumas „Triple Retrack“, leidžiamas „BlikMuzik“, taip pat į atskirą albumą suguls ir Dumaz projekto kūriniai Be šios kūrybinės veiklos, atlikėjas užsiima ir Lietuvos grupės Candee Train prodiusavimu.


Komentuok:

*Reklama
DNO