Menu
 
 

„Exhibitor“ – kūrybos be ribų paieška

2014 02 26  10:57  |  M.I.C. Naujienos

Exhibitor

Exhibitor – eksperimentinės muzikos projektas, gimęs iš ieškojimų, kaip praplėsti ribas asmeninėje kūryboje. O jų, pasirodo, šio prodiuserio muzikinėje biografijoje būta daug.

Pirmoji prodiuserio kūrybos stadija taip ir liko sau pačiam. Vėliau atsirado pirminis pseudonimas – Dumaz. 2002–ųjų metų vasarą dar nespėtas užbaigti pirmasis jo albumas jau pristatomas Lietuvos vasaros festivalyje „Mėnuo Juodaragis“. Kiek vėliau jis išleidžiamas „Bomba Lounge“ leidybinėje kompanijoje. Išvykimas į Didžiąją Britaniją ir noras pažinti naujus, neatrastus muzikinius stilius ilgainiui subrandina dar vieną šio kūrėjo projektą – Empty Pockets, kurio kūrybine veikla susidomi „BlikMuzik“ įrašų leidykla. Pasinėrus į muzikinius ieškojimus, eksperimentų dėka dienos šviesą išvysta dar vienas prodiuserio projektas – Exhibitor.

Šiuo sceniniu vardu 2003–iaisiais „Jon Kennedy Federation“ įrašų kompanijoje išleidžiamas singlas „I am limited edition“. Tais pačiais metais vienas Exhibitor remiksas patenka į „Jon Kennedy – Corporeal Remixed“ albumą.

Greitu metu turėtų pasirodyti naujas Exhibitor albumas „Triple Retrack“, leidžiamas „BlikMuzik“, taip pat į atskirą albumą suguls ir Dumaz projekto kūriniai Be šios kūrybinės veiklos, atlikėjas užsiima ir Lietuvos grupės Candee Train prodiusavimu.

Griežtai draudžiama „SwO magazine“ paskelbta informaciją panaudoti kitose interneto tinklalapiuose, visuomenės informavimo priemonėse bei platinti kuriuo nors pavidalu be raštiško sutikimo. Dėl informacijos naudojimo kreipkitės el. paštu į SwO.lt redakciją - redakcija@swo.lt. © SwO.lt

Komentuok:

*Reklama
DNO