Menu
 
 

4 tinklaraštininkai, arba kai žurnalai spaudos kioske nesuvilioja

2014 06 19  16:31  |  Aktualijos

Tinklaraštininkai – žmonės, praturtinantys skaitytojus įvairiapusiškai: nuo gyvenimiškų patarimų iki pagalbos kuriant savo stilių spintoje ar namuose. Norime pasidalinti mus intriguojančių ir žadinančių smalsumą merginų, rašančių apie netikėčiausius dalykus, tinklaraščiais. Galbūt kažką atrasite ir pritaikysite sau?

 

Dvi niujorkietės seserys, Cipriana Quann ir Nikisha, visų pirma stulbina kaip asmenybės. Stiprios, drąsios ir užsidegusios darbu, jos skatina ir skaitytojus ieškoti savęs, mėgautis eksperimentais madoje, nebijoti kurti ir, svarbiausia, atrasti būdų saviraiškai. Merginos jau keletą metų ypatingą dėmesį skiria plaukų priežiūrai (visai nekeista, žvelgiant į jų pačių šukuosenas), bet taip pat nuoširdžiai rašo apie madą, lankosi renginiuose, susitinka su menininkais, be to, tinklaraštyje rasite ne vieną interviu. Beje, Cipriana buvo pastebėta ir Vogue žurnalo, 2013 metais merginą nominavusio kaip geriausiai besirengiančią tinklaraštininkę.

Cipriana Quann ir Nikisha

Nuotraukos iš nurodytų tinklaraščių.

Seses atrasite: www.urbanbushbabes.com.

Negalime nesidžiaugti ir lietuvės Kristės Stankevičiūtės tinklaraščiu „Feed your fashion animal“. Lengvai skaitomas, įkvepiantis domėtis daugiau, visad nustebinantis skoningu merginos stiliumi – tokio ramaus ir nerūpestingo „spaudos“ vartymo galite tikėtis kiekvieną kartą, užsukę į jos puslapį!

Kristė Stankevičiūtė

Pažintis su Kriste: www.feedyourfashionanimal.blogspot.co.uk.

Dar dvi energingos (beje, taip pat seserys!) tinklaraštininkės – Elsie Larson ir Emma Chapman – dalinasi idėjomis apie kasdieniškus poreikius ir pateikia įvairiausių siūlymų, kaip praskaidrinti namų aplinką, pačiai pasidaryti stiliaus detalių, kurti smagius vakarėlius ir paprasčiausiai linksmai leisti laiką. Malonu akimis permesti ir nuotraukas, kuriose jos demonstruoja puikų vintažinį stilių, raginantį nedvejoti ir drąsiai bandyti rengtis taip, kaip iš tikrųjų norisi ir patinka. Ypatingai žavi ir jų neišsenkančios idėjos namų puošybai. Bet pažiūrėkite ir išbandykite patys! SwO mielai lauks jūsų pačių nuotraukų!

Elsie Larson ir Emma Chapman

Merginų svetainė: www.abeautifulmess.com.

Kaip gi šiuolaikinė mada be to tradicinio prancūziško šarmo? Negalime neįtraukti ir Typhanie! Nors mergina rašo prancūziškai, bet net ir nemokantiems šios kalbos yra ko pasimokyti iš nuotraukų, tiksliau – jose užfiksuoto žavingo dešimto dešimtmečio ir japoniško kawaii stiliaus kokteilio. Merginos tinklapis gali būti puikiu gidu keliaujančioms į Paryžių – autorė karts nuo karto pasidalina savo įspūdžiais iš įvairių rūbų ir aksesuarų parduotuvėlių.

Typhanie

Susipažinkite: www.cuillere-a-absinthe.fr.


Komentuok:
*Reklama
DNO