Menu
 
 

T. Ivanausko muziejuje debiutuos naujas mados ženklas: „Apoteca“

2014 06 19  09:43  |  Aktualijos

Reklama SwO Live Feed

Apoteca

Nuotrauka: Focus Studio

Kas sieja farmacinius terminus primenantį pavadinimą, ryškią raudonplaukę, matytą iš žurnalų puslapių ir Lietuvos mados sceną?

Visa tai sugulė į naują mados ženklą bei debiutinę Ingos Tarėlaitės kolekciją „Miškas“ š.m. rudens/žiemos sezonui, kuri viešai bus pristatyta liepos pradžioje Kaune įsikūrusiame Tado Ivanausko muziejuje.

Daug metų mados srityje dirbusi ir ryškiu stiliumi išsiskirianti Inga Tarėlaitė šiemet, įkvėpta „Mados akademijos“ mokymų apie mados verslą, paliko didžiausią šalies mažmeninės drabužių prekybos įmonę „Apranga“ ir pasinėrė į kūrybą. „Priimti tokį sprendimą ir išeiti iš patogios komforto zonos nebuvo lengva, tačiau dėl širdžiai mielos veiklos – kūrybos – buvo tikrai verta. „Apoteca“ prekės ženklas gimė įkvėptas senųjų vaistinių, kurios visada, kaip ir mada, buvo didelė dalis mano gyvenimo,“ – teigia I. Tarėlaitė, kurios tėvai valdo vieną seniausių vaistinių Kauno mieste.

Pasak I. Tarėlaitės, naujo prekės ženklo drabužiai gydys pirkėjus itin kokybiškais audiniais bei spalvomis, stebins netikėtomis ryškiomis detalėmis ir modeliais. Ateinančiam rudeniui ir žiemai skirta kolekcija kviečia pasinerti į paslaptingą gamtos pasaulį ir miško motyvus.

Kaip vertinate išplatintą pirmąją įvaizdinę nuotrauką?


Loading ... Loading ...

Griežtai draudžiama SwO magazine paskelbta informaciją panaudoti kitose interneto tinklalapiuose, visuomenės informavimo priemonėse bei platinti kuriuo nors pavidalu be raštiško sutikimo. Dėl informacijos naudojimo kreipkitės el. paštu į SwO.lt redakciją - redakcija@swo.lt. © Swo.lt

Komentuok:
*Reklama
Yaska Art