Menu
 
 

„Young & Chic“, arba jaunosios mados mūzos

2013 11 21  23:19  |  Aktualijos

Jas mes matome visur. Tiek stebint garsiausių mados namų pristatymus, tiek street style puslapių nuotraukose. Jos – jaunos ir talentingos, jos – gatvės mados fotografų deivės, pavergusios ir ne vienos fashionistos širdį, dizainerių mūzos, garsių mados namų ambasadorės ir stilingosios gatvės stiliaus diktatorės.

Rusė, savo stiliumi pavergusi didžiąsias mados sostines

Kas galėjo pagalvoti, jog mergaitė, gimusi Sibire, nužygiuos taip toli mados pasaulyje? Dabar be Miroslavos Dumos nepraeina nė vienas svarbus mados renginys, nė viena mados savaitė. Ji savo stiliumi sužavėjo net didžiausius mados kritikus. 2010-aisiais moteris nominuota geriausiai besirengiančia asmenybė. Mira yra Chanel mados namų ambasadorė, taip pat – tinklapio „Buro 24/7“ įkūrėja bei redaktorė.

Miroslava Duma

Nuotraukos: Jac & Jil, Style.com, TFS.

Miroslava Duma

Nuo narkotikų iki mados

Ne paslaptis, jog Elenos Perminovos kelias į mados pasaulį prasidėjo ne pačiomis geriausiomis aplinkybėmis. Būdama šešiolikos, kaip teigia pati Elena, prievarta tapo narkotikų platintoja, atsidūrė teisme, o nuo kalėjimo ją išgelbėjo dabartinis gyvenimo draugas A. Lebedevas, vienas turtingiausių Rusijos žmonių. Nuo to ir prasidėjo E. Perminovos Pelenės gyvenimas. Dabar ji yra laikoma viena iš eklektiškiausių Rusijos modisčių, kuri, kaip pati atvirauja, visai nėra pamišusi dėl apsipirkinėjimo. Elena taip pat yra viena iš artimiausių dizainerio Giambattista Valli draugių bei klienčių

Elena Perminova

It girl“ kulto pradininkė:

Turbūt nerasime nė vieno, kuris domėtųsi mada ir nežinotų garsiosios „it girl“ – Alexos Chung. Modelis, televizijos laidų vedėja, rašytoja, stiliaus ikona ir Chanel mados namų ambasadorė. Tokia populiari ir įtakinga, kad Mulberry dedikavo rankinę specialiai Alexai. Jos stilių dievina bei kopijuoja tūkstančiai mados mylėtojų. O ar verta? Įvertinkite patys.

Alexa Chung


Komentuok:
*Reklama
DNO