Menu
 
 

A. Pogrebnojus imasi baldų dizaino – įvertinkite jo kurtą sofą

2015 04 03  12:18  |  Aktualijos

A. Pogrebnojus imasi baldų dizaino

Nuotraukų autorius: PIX Studija

Vienas žymiausių Lietuvos dizainerių Aleksandras Pogrebnojus pradėjo bendradarbiauti su baldų gamintoju „Gintaro baldai“. Pirmasis bendras kūrinys – išskirtinio dizaino sofa „ROMEO & JULIET“ –  pavadintas jaunų įsimylėjėlių simboliu, tapusių Šekspyro veikėjų vardais. Sofos gobeleną puošia garsiosios Veronos sienos, esančios šalia žymiojo Džiuljetos balkono, piešinys, transformuotas dizainerio. Kaip kilo idėja sukurti tokią sofą, ką ji simbolizuoja ir kokie ateities planai sieja dizainerį su baldų gamintojais?

„Projektas gimė visai netikėtai, tačiau išskirtinio dizaino sofa – tik maža dalis suplanuotų bendrų ateities darbų. Baldų, drabužių ar interjero dizainas – panašūs dalykai, papildantys vienas kitą, todėl į drabužių kūrimo procesą įtraukti ir gobeleną baldams – malonus nedidelis pokytis kūrybos procese. Kuriant „ROMEO & JULIET“ sofos dizainą, gimė įkvėpimas ir idėjos naujai rūbų kolekcijai“, – komentuoja A. Pogrebnojus.

 A. Pogrebnojus imasi baldų dizaino

Meilės motyvais puoštose sofose, kurių bus pagaminta vos 50 vnt., bus galima įžiūrėti originalius, ant garsiosios Veronos sienos užrašytus, žmonių meilės prisipažinimus bei paskaityti naujų, įrašytų dizainerio ranka. Dėl unikalaus daugiaspalvio gobeleno, kiekvienas sofos savininkas galės ją papildyti ir savo užrašais. Moderni, išraiškinga sofa, kurią sudėtinga ir sutepti, puikiai tiks bet kokiame interjere, o jos raštuose užkoduota meilės energija sklis po visus namus ar biurą.

„Norėjome padovanoti lietuviams galimybę atsinaujinti ir turėti išskirtinį, garsaus dizainerio kurtą, baldą, prieinamą daugeliui. Šiais metais planuojame pateikti daug naujų baldų, sieksime patenkinti ir naujų klientų skonį. Žmonės dabar daugiau dėmesio skiria minkštų baldų patogumui ir funkcionalumui – sofos naudojamos ne tik televizoriaus žiūrėjimui, bet ir kitai įvairiai veiklai, pavyzdžiui, naujienų skaitymui išmaniuosiuose įrenginiuose. Reaguojame į tokius pokyčius ir atnaujiname savo baldus. A. Pogrebnojaus progresyvus, kūrybiškas požiūris į darbą ir įvairius projektus mus labai žavi, būtent dėl to ir pradėjome bendradarbiauti“, – komentuoja „Gintaro baldai“ prekybos vadovas Raivydas Janavičius.

A. Pogrebnojus imasi baldų dizaino

A. Pogrebnojus imasi baldų dizaino

A. Pogrebnojus imasi baldų dizaino


Komentuok:
*Reklama
DNO