Menu
 
 

Penki makiažo įvaizdžiai pavasario sezonui

2015 04 03  12:48  |  Aktualijos

„Kad įkvėptume jus šį sezoną, pateikiame penkias ryškiausias makiažo tendencijas, dominavusias didžiųjų mados savaičių podiumuose: tai meniškoji, metalu spindinti, atletiška, romantiška ir egzotiška. Kiekvienai tendencijai įkūnyti sukūrėme po įvaizdį, kurį nesunkiai atkartosite pačios ir su kuriuo galite šiltąjį sezoną pasitikti, atrodydamos nepakartojamai. Tikiuosi, kad įsimylėsite šiuos stilius taip, kaip ir aš susižavėjau šiais makiažais!“ – pasakoja Jonas Wramell, Oriflame grožio meno vadovas. Pristatome penkis kiek netikėtus, bet itin patrauklius makiažo derinius, kuriuos, kas smagiausia, visai nesudėtinga susikurti pačioms – ir tam visai nereikia prabangių priemonių!

Tendencija: meniška visuma

Tendencija: meniška visuma

Nuotraukos: Oriflame 2015 m. Trendbook

Žaisminga pop kultūra eksperimentuoja su menu ir dizainu: neįtikėtinai ryškūs tonai kuria naujus kontrastus, derėdami prie abstrakčių raštų ir dinamiškų faktūrų. Susijungus asimetriškiems siluetams, pop meno brūkšniams bei žiupsneliui fantazijos, gimsta tikras meno kūrinys…

Įvaizdis:

Išlaisvinkite savyje menininkę, pasitelkdama drąsias ir spalvotas linijas ant akių vokų ar nagų, o prie viso to derinkite ir ryškias koralo atspalvio lūpas.

Tendencija: meniška visuma

Patarimas

Lūpų spalva atrodys dar gražiau ir ryškiau, jei, prieš tepdama lūpų dažus, ant lūpų išsklaidysite makiažo pagrindą.

Tendencija: metalo tonai

Tendencija: metalo tonai

Pavasaris – linksmybių ir vakarėlių su draugais metas, tad šventiškai žibėti padės visi metalų atspalviai. Suliekite auksinius bei sidabrinius tonus su bronzinėmis detalėmis, tuomet kurkite kontrastą, akių vokus tepdama žibuoklių spalvomis, pablukusiu alyvų atspalviu ar kobalto mėlyna.

Įvaizdis:

Blizgančios akys derės prie auksinių motyvų ir aprangoje bei nuostabiai pagyvins gilius violetinius drabužius. Būtini elementai – art deco stiliaus manikiūras ir sveika, švytinti oda!

Tendencija: metalo tonai

Patarimas

Prisiminkite seną tiesą, jog daugiau visada yra mažiau. Jei akims taikote dūminį blizgų makiažą, visos kitos veido dalys turėtų būti neutralios. Čia puikiai tiks bespalvis lūpų blizgis ar smėlio spalvos lūpų dažai – atrodysite prabangiai ir elegantiškai!

Tendencija: atletika

Tendencija: atletika

Spindėkite savo bėgimo estafetėje ryškiausiai su šia ultra modernia tendencija, net jei jūsų bėgimo takelis tėra didmiesčio gatvė, po darbų skubant vakarienės su draugais. Tokį įvaizdį išgauti itin paprasta: maišykite paprastus, išraiškingus siluetus su monochrominiais tonais ir perregimais audiniais, kad įbertumėte sportinės elegancijos prieskonį.

Įvaizdis:

Išlaikykite minimalų makiažą, apsiribodamos kelių tonų palete. Svarbiausia rolė čia tenka gaiviai, švytinčiai odai ir akių kontūrui, subtilioms lūpoms bei netikėtai žaismingiems nagams.

Patarimas

Jei tiesus kontūro brūkšnys ant voko jums atrodo neįmanomas dalykas, rekomenduojame šį triuką! Pirma akių vokų kraštus apveskite tamsiu pieštuku, o tik tuomet ant viršaus naudokite skystą akių kontūrą. Taip išgausite juodą tarsi tušas, tvarkingą liniją.

Tendencija: romantika

Tendencija: romantika

Romantikės įvaizdis – toks flirtuojantis ir kartu trapus, tačiau nepamirštamas, ypač, kai prie jo nagus prikiša šių metų mados tendencijų lyderis – aštuntojo dešimtmečio motyvas. Naudokite spalvas, varijuojančias nuo švelnios grietinėlės iki subtilių rausvų, levandos ar blyškios rožės atspalvių. Tuomet pasitelkite į pagalbą tokias medžiagas kaip šifonas, nėriniai, organza, marginta gėlių raštais ar puošta siuvinėjimais.

Įvaizdis:

Lūpas dažykite skaisčia rožine spalva, tuo tarpu akių makiažui palikite neutralesnius tonus – smėlio, tamsius kūno bei rusvus atspalvius. Prie tokios romantiškos paletės labiausiai derės prancūziškas manikiūras.

Patarimas

Žymeklį, kurį naudojate šviesiems odos plotams paryškinti, galite iškeisti į šviesius kreminius akių šešėlius – efektas bus toks pats. Šiek tiek jų užtepkite virš skruostikaulių, C forma išsklaidydamos link smilkinių.

Tendencija: egzotika

Tendencija: egzotika

Egzotiškieji tropikai jau neduoda mums ramybės: ech, kaip būtų smagu ten nuvykti! Dalelę šiltųjų kraštų visai nesunku susikurti ir savo kasdienybėje, pasitelkus sprogstančių spalvų efektą. Išsirinkite saulėlydžio, džiunglių žalumo ar vandenyno žydrynės atspalvius akių šešėliams, ir nepamirškite putlių, sodriai rausvų lūpų. Drabužius derinkite irgi žaismingus – tarsi tamsus rojus besiraizgančius augalų motyvus, tropikų gėlių žiedus, šilkus bei atlasą.

Įvaizdis:

Bronza švytintis kūnas – tarsi egzotiška drobė, ant kurios nuostabiai atrodys visos saulėlydžio spalvos. Pereinami atspalviai žaismingai derės tiek ant akių vokų, tiek ant jūsų nagų.

Patarimas

Ar įmanoma paputlinti lūpas namų sąlygomis? Žinoma! Užtepusi lūpų dažus, pirštu, išteptu šviesiais blizgiais šešėliais, patapšnokite ties lūpų viduriu – ir apatinės, ir viršutinės lūpos. Taip sukursite optinę iliuziją.


Komentuok:
*Reklama