Menu
 
 

Agnė Kuzmickaitė Berlyno mados savaitėje

2013 01 27  09:01  |  Vaizdai

Agnė Kuzmickaitė Berlyno mados savaitėje

„Taip, man pasisekė: aš nemokėjau pinigų, kad ten patekčiau. Džiaugiuosi, kad mane pastebėjo ir pakvietė. Dalyvavimas mados savaitėje paprastai dizaineriui kainuoja nuo 10 tūkstančių eurų, o kur dar papildomos išlaidos manekenėms, viešųjų ryšių agentūroms ir kitoms reikmėms“, – suteikta galimybe džiaugiasi Lietuvos dizainerė.

Agnė Kuzmickaitė madų šou metu pristatė kūrybos mišinį – senuosius darbus su drugeliais ir pirmuosius naujos kolekcijos modelius.

Visą naują savo kolekciją Agnė Kuzimickaitė planuoja pristatyti pavasario pradžioje Vilniuje. Tai bus jos pirmasis asmeninis madų šou.

„Penkis kartus savo kūrybą pristatinėjau „Mados infekcijos“ metu, tačiau jaučiu, kad atėjo laikas suorganizuoti savo madų pristatymą“, – artimiausiais savo planais pasidalino iš Berlyno grįžusi dizainerė.

 

Griežtai draudžiama „SwO magazine“ paskelbta informaciją panaudoti kitose interneto tinklalapiuose, visuomenės informavimo priemonėse bei platinti kuriuo nors pavidalu be raštiško sutikimo. Dėl informacijos naudojimo kreipkitės el. paštu į SwO.lt redakciją - redakcija@swo.lt. © SwO.lt

Komentuok:
*Reklama
DNO

Dekmantel Selectors