Menu
 
 

Aistė Svarauskaitė. Subtiliai siekiant sėkmės

2018 02 15  20:41  |  Pokalbiai

Aistė Svarauskaitė

Nuotraukos – Aistės Svarauskaitės asmeninio archyvo ©

Aistę Svarauskaitę atradau visai netikėtai – ieškodama įkvėpimo ir naujų idėjų savo garderobui.

Gali atrodyti, kad ji – tik mada, bet ji – kur kas daugiau. Ji – kelionės. Ji – atradimai. Ji – spalvų gama ir nuoširdumas, įvairiuose spalvoto ir greito gyvenimo fragmentuose. Ji – stilius. Tai ji – „basic approach blog“ kūrėja Aistė Svarauskaitė, kuri nusprendė mums papasakoti apie stilių, keliones ir meilę gyvenimui.

Aiste, papasakok šiek tiek apie save. Kas tu esi, ką veiki ir ką žmonės turėtų apie tave žinoti?

Esu gyvenimą labai mylinti mergina! Nors mano socialinių tinklų gali pasirodyti, kad mano gyvenimas sukasi tik apie madą, keliones ir įvairias stiliaus bei grožio naujienas, iš tiesų, turiu daugiau ką papasakoti. Turiu mylimą darbą kelionių agentūroje, kur dirbu portalo redaktore ir prižiūriu socialinius tinklus. Esu pripratusi prie labai greito gyvenimo tempo, todėl stengiuosi surasti laiko viskam: nemažai laiko leidžiu su draugais ir šeima, skaitau knygas, mėgstu leisti laiką gamtoje, labai mėgstu fotografuoti, lankausi ne tik blogerių renginiuose, bet ir įvairiose parodose. Labai mėgstu teatrą, kiną ir geros muzikos koncertus! Dievinu keliones, todėl neturėdama kišenėje bilietų būsimai kelionei, jaučiuosi neramiai ir bandau bent trumpam kur nors iškeliauti. Nesvarbu, ar tai būtų užsienis, ar mano mylimas Lietuvos pajūris.

Aistė Svarauskaitė

Tavo bloge ir „Instagram“ netrūksta spalvingų nuotraukų ne tik iš Lietuvos, bet ir iš kitų pasaulio kampelių. Ką tau pačiai suteikia kelionės?                                                            

Esu labai dėkinga savo darbui, kuris man atvėrė akis į platųjį pasaulį ir parodė, kad suplanuoti kelionę į savo svajonių šalį nėra taip sunku, kaip gali atrodyti, ir vieną dieną ekrane matytą paplūdimio slenkstį jau po savaitės minsi savo kojomis. Kelionės, mano manymu, yra pati geriausia investicija į save. Nežinau, ar patys geriausi ir brangiausi mokymai galėtų parodyti tiek, kiek apie tavo artimuosius ir apie tave patį pasako kelionės. Jos plečia akiratį, supažindina su skirtingomis kultūromis, kvapais, skoniais, žmonėmis. O ir pats tampi turtingesnis ir įdomesnis, nes kartu nešiojiesi ne vieną istoriją. Pati labiausiai mėgstu pažintines keliones, nes, kad ir kaip būtų smagu pagulėti ir nieko neveikti, daug įdomiau lipti į kalnus, landžioti po olas, atrasti įdomiausią galeriją, skaniausio maisto kavinukę, susipažinti su įdomiais žmonėmis. Iki šiol man labiausiai įsiminė 3 vietos: Marokas – dėl niekur nematytų kontrastų, Madeiros sala Portugalijoje – dėl nuostabios gamtos ir Jamaika – dėl plačiausiai besišypsančių žmonių.

Kaip pradėjai rašyti savo tinklaraštį? Ką tau reiškia jo pavadinimas „basic approach blog“?

Tinklaraštis mano gyvenime atsirado tada, kai geriausios draugės pasiūlė savo mintis ir aistrą madai sudėti į vieną vietą ir pradėti apie tai rašyti. Nuo vaikystės mėgau fotografuoti, mokykloje visuomet sekėsi rašyti rašinius, jau nuo paauglystės nemažai domėjausi mada, tad tinklaraštis gimė gana natūraliai. Kai reikėjo sugalvoti blogui pavadinimą, nesvarsčiau apie tai, kad jis turi būti trumpas ir įsimintinas. Norėjau, kad jis atspindėtų mano požiūrį į gyvenimą: paprastumas ir minimalizmas.

Aistė Svarauskaitė

Jeigu galėtum nueiti į pasimatymą su bet kuriuo pasaulio miestu, kuris miestas tai būtų?

Eičiau į pasimatymą su Niujorku. Visuomet skubantis, atrodo, viską spėjantis, spalvingas, jaukus, bet ir pavojingas, kasmet vis patrauklesnis.

Koks metų laikas tave labiausiai įkvepia?

Labiausiai mane įkvepia ankstyvas pavasaris ir ankstyvas ruduo. Pavasarį noriu kuo greičiau nusimesti sunkius drabužius, į galvą šauna daugybė naujų idėjų, atsiranda didelė motyvacija. O ruduo man – labai jaukus sezonas, kuomet gyvenimo tempas sulėtėja, atsiranda daugiau laiko darbams, namams, jaukiam laikui su draugais ir, žinoma, rudeniniams drabužių deriniams!

Kokį stilių dažniausiai renkiesi?

Nors savo spintoje turiu tikrai daugiau nei 10 suknelių ir ne vieną porą aukštakulnių, tačiau dažniau renkuosi laisvalaikio, patogų, detalėmis neperkrautą stilių. Labai mėgstu sportbačius, oversized tipo megztinius ir viršutinius drabužius, skirtingo kirpimo, ilgio ir spalvų kelnes, rankines dažnai keičiu patogiomis ir talpiomis kuprinėmis. Nevengiu pasiskolinti ir vyriškų stiliaus detalių, mat esu gana aukšta, o vyriškų drabužių skyriuje dažnai galima atrasti įdomių ir prie moteriško garderobo lengvai priderinamų drabužių.

3 tavo patys mėgstamiausi drabužiai?

1. Patogūs, mylimi ir prie visko tinkantys džinsai.

2. Balti „Adidas Stan Smith“ sportiniai bateliai.

3. Balti medvilniniai marškinėliai su užrašu „rosé all day“, kuriuos pati pasigaminau atostogoms ir mielai nešioju iki šiol.

Kas yra tavo stiliaus idealas? Iš ko semiesi idėjų kurdama vienokį ar kitokį įvaizdį?

Vieno stiliaus idealo tikrai neturiu, tačiau šiuo metu labai žaviuosi vokiečių manekene Stefanie Giesinger. Galėčiau net pasakyti, kad jos stilius mane įkvėpė į savo drabužių derinius įtraukti daugiau moteriškumo. Įkvėpimo naujiems deriniams dažnai semiuosi „Instagram“ ir „Pinterest“ platformose, labai mėgstu stebėti žmones gatvėse. Taip pat gamtoje ir mene matomos detalės neretai tampa mados įkvėpimu. 

Mano kasdieniniai deriniai dažniausiai būna gana paprasti ir patogūs – į biurą tikrai neinu su tiulio sijonu ar įspūdingais aukštakulniais. Tačiau visuomet stengiuosi juos paįvairinti tam tikromis detalėmis – aksesuarais, įdomiais papuošalais, skirtingomis spalvų, tekstūrų ir raštų variacijomis. Kurdama derinius specialioms progoms, stengiuosi, kad jie būtų drąsesni, todėl neretai išlipu iš komforto zonos – sportbačius keičia aukštakulniai, kelnes – suknelės, juodus drabužius – spalvotos detalės.

Aistė Svarauskaitė

Kokie yra tavo pagrindiniai grožio ritualai ir kokios grožio priemonės yra mėgstamiausios?

Kaip ir kiekviena mergina, mėgstu skirti laiko sau ir pasilepinti įvairiomis procedūromis. Keletą kartų per savaitę palepinu plaukus ir odą kaukėmis, kartais naudoju kūno šveitiklius, reguliariai tvarkausi nagus pas savo mylimą manikiūrininkę. Veido odą kiekvieną dieną plaunu prausikliu, valau toniku, palepinu serumu ir sudrėkinu kremu. Paskutiniu metu stengiuosi daugiau dėmesio skirti plaukams, todėl vakarais juos tepu arganų aliejumi, ryte išplovusi ir išdžiovinusi naudoju plaukų galiukų aliejų. Eidama miegoti visuomet lūpas patepu balzamu, o rankas sudrėkinu kremu. Savo kosmetinio stalelio nebeįsivaizduoju be „Kiehl’s“ drėkinamojo veido kremo ir lūpų balzamo, „ODA“ veido serumo, natūralaus arganų aliejaus plaukams ir drėkinamojo rankų kremo.

Kokie yra tavo ateinančių metų tikslai?

Turiu užrašų knygelę, kurioje kiekvienų metų pradžioje užsirašau ateinančių metų tikslus, o metų gale pasižymiu, kuriuos iš jų pasiekiau ir ką reiktų daryti, kad kitais metais pasiekčiau tuos, kurių nepavyko šiais. Knygelėje juos sukonkretinsiu, bet žinau, kad pagrindinis tikslas bus tobulėti ne tik profesinėje srityje, bet tobulinti ir daugiau dėmesio skirti savo hobiui – tinklaraščiui ir kitoms socialinėms paskyroms. Galų gale, mano viso gyvenimo pagrindinis tikslas skamba gana paprastai – būti laimingai ir daryti tai, kas kiekvieną dieną suteikia daug laimės. To linkėčiau ir visiems skaitytojams!


Komentuok:
*Reklama
DNO