Menu
 
 

„The Chemical Brothers“ leidinyje – užtikrinta sėkmės formulė su Q-Tip ir Michel Gondry

2015 06 01  16:05  |  M.I.C. Naujienos

The Chemical Brothers

Nuotrauka: kadras iš vaizdo klipo.

Už scenarijų Oskaru apdovanoto filmo „Eternal Sunshine of the Spotless Mind“ režisierius prancūzas Michel Gondry grįžo į „The Chemical Brothers“ glėbį. Gegužę pristatytas kūrinio „Go“ vaizdo klipas turėtų įtikinti dar svarstančius dėl bilietų Vilniuje ir praneša apie liepą pasirodysiantį albumą „Born in the Echoes“.

The Chemical Brothers – Go:

„Go“ įrašytas kartu su atlikėju Q-Tip – užkietėję britų dueto gerbėjai patvirtins, kad tai ne ne pirmasis „The Chemical Brothers“ bendradarbiavimas su amerikiečių reperiu. 2006-aisiais visa kompanija už kūrinį „Galvanize“, kaip geriausią šokių muzikos įrašą, buvo apdovanota „Grammy“. Jau beveik tris dešimtmečius scenoje esantis Q-Tip prodiusavo pirmuosius tris „A Tribe Called Quest“ albumus, taip pat prisidėjo prie tokių kūrinių, kaip Dee-Lite hitas „Groove Is In The Heart“ ir „Beastie Boys“ singlas „Get It Together“, sėkmės.

Režisierius Michel Gondry taip pat sukūrė vaizdo klipus tokiems „The Chemical Brothers“ kūriniams, kaip „Let Forever Be“ ir „Star Guitar“. Jis taip pat ekranizavo daugybės kitų atlikėjų ir grupių – „Daft Punk“, Kylie Minogue, „The White Stripes“, Björk , „The Rolling Stones“, Kanye West, Beck, Lenny Kravitz, „Metronomy“ – kūrybą.

The Chemical Brothers – Let Forever Be: 

The Chemical Brothers – Star Guitar:

Vasarą „The Chemical Brothers“ pradės leisdamiesi į naująjį albumą pristatysiantį pasaulinį turą. Audiovizualinis šou, kuriamas kartu su menininku Adam Smith, birželio 13-ąją užtvindys Vilniaus „Siemens“ areną. Tai pirmoji ir išskirtinė galimybė pamatyti elektroninės muzikos legendas Lietuvoje, taip pat – vienintelis „Born in the Echoes“ turo sustojimas Baltijos šalyse. Prognozuojama, kad nemažą dalį „Siemens“ arenoje susirinksiančių melomanų sudarys Latvijos, Estijos ir Baltarusijos gyventojai.


Komentuok:
*Reklama
DNO