Menu
 
 

Įkvėpimo paieškos su Chanelette

2018 01 17  14:58  |  Pokalbiai

Užsukę į Ievos Maslauskaitės „Youtube“ kanalą Chanelette, galite lengvai suklysti. Lietuvoje gyvenanti klaipėdietė puikiai kalba angliškai ir turi apie 60 000 sekėjų visame pasaulyje. Tokį populiarumą pasiekusi mergina savo gyvenimo neslepia: mielai dalijasi makiažo, stiliaus ir gyvenimo būdo patarimais, o kartais net šmėsteli savo virtuvėje ir įkvepia naujais receptais, kuriuos išbando pati. Kalbiname Ievą, nes ir mes norime sužinoti populiarumo bei laimės receptą. Ar jis lengvas, ar sudėtingas?

Chanelette

Nuotraukos – Auksės Grei ©

Esi žinoma vlogerė ne tik Lietuvoje,  bet ir pasaulyje. Koks yra vlogerės gyvenimas?

Ačiū! Tas gyvenimas įvairiapusiškas, įdomus, reikalaujantis daug pastangų ir pilnas netikėtumų.

„Youtube“ paskyroje turi apie 60 000 sekėjų iš viso pasaulio. Kokiai reikia būti, kad tave sektų tūkstančiai?

Savitai ir įdomiai. Reikia turėti, ką pasakyti, o ne sakyti bet ką, nes taip reikia.

Tavo darbas labai dinamiškas. Iš kur semiesi įkvėpimo, idėjų?

Įkvėpimo semiuosi iš aplinkos, panašia veikla užsiimančių aktyvių ir įdomių žmonių. Užsispyrę ir tikslo siekiantys žmonės mane pačią visada labai motyvuoja.

Kokie dizaineriai ir prekiniai mados ženklai tau suteikia įkvėpimo?

Chloé, Valentino, Dior, Sabo Skirt, Majorelle ir t. t.

Mėgsti pastelines spalvas, aksesuarus. Kas tau yra stilius ir kaip jį surasti?

Stilius man yra saviraiškos būdas. Juo lyg ir išreiški savo asmenybę, savo vidų, emocijas, nuotaiką. Savo stiliumi reprezentuoji save. Kai žmogus tave sutinka pirmą kartą, tas pirmasis įspūdis būna įsimintiniausias. Juo remdamasis žmogus susidarys nuomonę apie tave dar nė nespėjus pabendrauti. Todėl svarbu visada atrodyti tokiu, koks esi iš tikrųjų.

Ar yra tokių drabužių, kurių niekada nerastume tavo spintoje?

Nė nežinau, niekada nesakyk niekada… Galbūt ir mano spintoje kada nors atsiras drabužių, kurie šiuo metu nepatinka. Šiuo metu nerastumėte Kardashian stiliaus prie kūno prigludusių tamprių ir crop top derinukų, nes nesuprantu ar tai pižama, ar sportinė apranga. Mini sijonėlių šiuo metu spintoje taip pat neturiu.

Be kokio aksesuaro negalėtum išeiti iš namų?

Be savo Monica Vinader žiedų ir laikrodžio.

Chanelette

Ką manai apie kūno kultą?

Iš tiesų gana liūdna matyti, koks didelis šiuo metu yra kūno kultas. Įsijungus instagramą nieko kito nematai, tik krūtinę ir sėdimąją. Sutinku, nuostabu, kai žmonės sportuoja ir prisižiūri, bet atrodo, kad be kūno daugiau nebėra, ką parodyti. Būtų nuostabu, jei Nobelio taikos premijai nominuota knyga atsidurtų populiariajame puslapyje, bet tikrąsias vertybes greitai užgožia mergina su bikiniu Balio saloje. Kas per daug, tas nesveika, ar ne? Manau, kad kūno tikrai visur per daug ir jaunimas, dar nesugebantis atsirinkti informacijos, labai pasiduoda šiai įtakai. Apmaudu, kai apie nude lūpdažius jaunos merginos žino daugiau negu apie matematines formules ar meną.

Mėgstamiausi kvepalai šiuo metu?

Zadig & Voltaire „This is Her“

Savo nuotraukose ir video visada atrodai laiminga ir besišypsanti. Ar turi savo laimės formulę? Kokia ji?

Mano laimės formulė yra gyventi šia diena, džiaugtis net mažiausiais dalykais, negyventi kitų, o tik savo gyvenimą. Visada daryti tai, kas džiugina ir neklausyti kitų nuomonių. Tai tavo gyvenimas, jį turi vieną, todėl turi gyventi dėl savo svajonių. Girdėjau gerą pasakymą, kad jei pats savo svajonių nesistengsi įgyvendinti, tave kas nors pasamdys jų svajonių įgyvendinimui. Tai taip taiklu!

Ką darai, kai jautiesi pervargusi?

Tiesiog užsikaičiu arbatos, įsisuku į pledą ir įsijungiu mėgstamą serialą, pavyzdžiui, „Svetimšalė“ (angl. „Outlander“).

Chanelette

Atskleisk, kokiu savo pasiekimu labiausiai didžiuojiesi?

Jų buvo tiek daug: mažų ir didelių, tad labai sunku išskirti vieną. Man buvo didžiulis pasiekimas ir pripažinimas, kai NYX pakvietė į Vilnių pravesti paskaitą apie mokyklai tinkantį makiažą. Taip pat itin didžiuojuosi, kad praėjusį rudenį turėjau galimybę sudalyvauti savo pirmojoje Paryžiaus mados savaitėje. Tai buvo mano svajonė nuo pat paauglystės. Svajonės pildosi, kai dirbi jų linkme.

Ar mėgsti kruopščiai planuoti ir esi parengusį visą 2018 metų planą, ar elgiesi spontaniškai?

Oi, tikrai ne! Susigalvoju kelis didesnius metų tikslus, bet mano gyvenimas gana spontaniškas, todėl plano net nesistengiu kurti, nes jis gali pakrypti visai kita linkme. Užmojai šiems metams dideli ir darysiu viską, kad savęs nenuvilčiau!


Komentuok:
*Reklama
DNO