Menu
 
 

Akimirkos iš kūrybos ir ateities tendencijų konferencijos

2016 11 04  19:29  |  Aktualijos

What's Next?

Nuotraukos: Donatas Vataitas

Šiandien, lapkričio 4-ąją, menų fabrike „Loftas“ prasidėjo dvi dienas truksianti, jau ketvirtoji kūrybos ir ateities tendencijų konferencija „What’s Next?“. Jos metu, lapkričio 4-5 d., dalyvių laukia daugiau nei 40 pranešimų ir diskusijų apie inovacijas darbuose ir namuose, pažintys su tikrų tikriausiais robotais, kino peržiūros, meno ekspozicijos ir dar daugiau veiklų, įkvėpsiančių į kasdienybę pažvelgti kitomis akimis.

Konferencijos įžanga penktadienio rytą tapo „What’s Next?“ organizatorių sveikinimas gausiai susirinkusiems dalyviams. „Viskas labai greitai keičiasi. Technologijos įsilieja ne tik į darbą, bet ir į mūsų gyvenimą bei kasdienybę. Jei šiais laikais norime būti pirmi, turime atsigręžti į kūrybingumą. Tai mums išskirianti savybė. „What’s Next?“ yra apie ateitį, o ateitis yra mūsų projekcija, todėl noriu palinkėti, jog visi šią konferenciją patirtumėte ir išgyventumėte būdami čia ir dabar, o klausydamiesi įkvepiančių pranešimų, idėjų ir minčių susiprojektuotumėte savo ateitį ir vėliau ją įgyvendintumėte,“ – konferencijos dalyviams linkėjo viena „What’s Next?“ organizatorių ir menų fabriko „Loftas“ vadovių Živilė Diawara.

What's Next?

Atidarymo rytą „What’s Next?“ organizatorius ir dalyvius sveikino ir Vilniaus meras Remigijus Šimašius, kuris tikino, kad tokios konferencijos labai reikalingos siekiant skatinti Vilniaus miesto inovatyvumą ir pažangias idėjas.

Penktadienį konferencijoje savo pranešimus pristatys 20 Lietuvos ir užsienio profesionalų. Vienas pranešimų – futuristo Gray Scotto, bus tiesiogiai transliuojamas iš Niujorko.

What's Next?

Abi konferencijos dienas užbaigs kontaktų vakarėliai. Penktadienį, lapkričio 4 d., „The Atomic Garden Vilnius“ patalpose vyks „Networking party“ kontaktų vakarėlis, kuriame, tikimąsi, dalyviai užsimegs vertingas pažintis ir ras naujų idėjų.

Šeštadienį, lapkričio 5 d., menų fabrike „Loftas“ vyks konferencijos uždarymas su industrine vakariene. Meniu rūpinsis „Kūno kultūra“. Subalansuotą maistą papildys muzikiniai ir vizualūs meno performansai.

What's Next? - SwO magazine


Komentuok:
*Reklama
DNO