Menu
 
 

Alessandra Ambrosio – „flapper“ mergina džiazo eros fotosesijoje

2015 03 27  15:00  |  Aktualijos

Alessandra Ambrosio – „flapper“ mergina džiazo eros fotosesijoje

Nuotraukos: Rimowa katalogas

Spalio pabaigoje žymiojoje „Pier 59″ studijoje vyko ypatinga fotosesija, kurioje ilgą laiką gyvuojanti vokiečių įmonė „RIMOWA″ atkūrė trečiojo dešimtmečio Holivudą. Supermodelis Alessandra Ambrosio Kelne įsikūrusiai įmonei, kuri specializuojasi lagaminų gamyboje, atliko kelių žavių kino žvaigždžių, gyvenusių Amerikos filmų kultūros klestėjimo laikmečiu, vaidmenis. Ji originalioje „svajonių fabriko“ filmavimo aikštelėje įkūnijo Gretą Garbo, Marleną Ditrich ir Betę Deivis. Prie jos prisijungė vokiečių modelis Johannesas Hueblo, Džeko Raselo terjeras Higinsas ir įžymusis lagaminas su grioveliais.

Interviu metu Alessandra Ambrosio pasakojo, kaip ji jaučiasi vaidindama tikrą Holivudo ikoną ir kuo ji mieliau būtų – aktore ar modeliu. Vis dėlto ji vaidino filme apie Džeimsą Bondą ir atliko keletą smulkių vaidmenų įvairiuose televizijos serialuose. Taip pat Alessandra mums pasakojo, kaip jai sekėsi dirbti su keturkoju kolega Higinsu, o dresuotojas paaiškino, kaip vyko pasiruošimas fotosesijai.

„Victoria’s Secret“ angelo teiravomės, ar ji tikisi greitai tapti laidos apie madą „Australia’s Next Top Model“ vedėja, ką ji patartų dar nepastebėtoms manekenėms, kaip ji planuoja praleisti Kalėdas, ką ji sau pasižadėjo Naujųjų metų proga ir koks jos šeimos vaidmuo tokiu metų laiku.

Neįprastai fotosesijai ypač svarbios buvo stilistų pastangos. Modelis Johannesas Hueblo entuziastingai pasakojo apie savo transformaciją į 1920-ujų Holivudo žvaigždę. Stilistas Klausas Stockhausen pristatė dizainerių rūbus ir aksesuarus, kuriais prikėlė „riaumojančio“ trečiojo dešimtmečio žavesį.

Alessandra Ambrosio – „flapper“ mergina džiazo eros fotosesijoje

trackd

Alessandra Ambrosio – „flapper“ mergina džiazo eros fotosesijoje


Komentuok:
*Reklama
DNO