Menu
 
 

Algimantas Aleksandravičius – EUROPA

2020 10 28  20:58  |  Aktualijos

Algimantas Aleksandravičius – EUROPA

Nuotraukos – menininko archyvo ©

Algimanto Aleksandravičiaus fotografijų parodą „276 žingsniai link EUROPOS“ nuo 2020 m. spalio 28 dienos bus galima pamatyti prekybos centro „EUROPA“ pirmame aukšte. Paroda veiks iki lapkričio 13 dienos.

„Skaičiai būna visokie. Sveiki, nesveiki, pirminiai. Čia apie 276. Tie, kurie tiki skaičiais pagal angelus, puikiai žino, ką jie reiškia. Šis numeris – tai įsipareigojimas kažką duoti bendruomenei. Padėti tiems, kurie yra silpnesni. Tikrai geras dalykas.

Algimantas Aleksandravičius – EUROPA

Mums jis dar reiškia žingsnius. 276 žmogaus žingsnius. Tiek jų suskaičiuosime žirgliodami nuo Šanchajaus iki Europos. Tiksliau – nuo Vilniaus Skanseno iki prekybos centro Europa“ – sako Šnipiškių gyventojas Liudas Dapkus apie Lietuvos nacionalinės kultūros ir meno premijos laureato fotomenininko Algimanto Aleksandravičiaus parodą.

Algimanto darbuose šimtamečiai medinukai gūžiasi stiklo ir plieno bokštų papėdėje. Čia susitinka net trys šimtmečiai – su savo ženklais, papročiais ir gyvenimo tempu. Tai Vilniaus Skansenas – istorinio priemiesčio Šnipiškių dalis, miesto savivaldybės saugoma paveldo teritorija, užimanti beveik 8 ha ploto ir įtraukta į Kultūros vertybių registrą kaip architektūrinė, urbanistinė ir etnokultūrinė vertybė.


Komentuok:
*Reklama
DNO