Menu
 
 

Ambicingas skandinavų projekto pristatymas Vilniuje

2017 03 17  15:53  |  M.I.C. Naujienos

Into the Valley - SwO magazine

Nuotraukos – organizatorių archyvas

Bėgėjantis pavasariui melomanai skuba kalendoriuje žymėti vasaros festivalių savaitgalius. Elektroninės muzikos gerbėjų akys šią vasarą neabejotinai kryps į Estiją, kur birželio 29-liepos 1 dienomis vyks skandinavų kompanijos „Music goes Further“ rengiamas „Into the Valley“, ir Švediją, kur šios komandos pristatomas festivalis „Into the Factory“ vyks rugpjūtį.

Keliasdešimt stambiausio kalibro šokių muzikos atlikėjų vasarą pristatysiantys organizatoriai savo idėją skleidžia keliaudami po Europą – viena renginių serijos „Into the Episode“ stotelių suplanuota ir Vilniuje, klube „Opium“.

Kovo 24-ąją Lietuvos sostinėje susitiks dvi savo ruožtu Estijoje ir Švedijoje vėliau šiemet pasirodysiančios didžėjos. Pirmiausia tai – klubo „Opium“ rezidentė, techno muzikai skirtos serijos „Resolute“ kuratorė, jau ne vienerius metus Vilniuje gyvenanti maskvietė Anna Hanna. Būtent ji pakviesta Lietuvai atstovauti festivalyje „Into the Valley“ Estijoje.

Into the Valley - Anna Hanna

Nuotrauka – Tautvydo Stuko

Į Vilnių skandinavų „Music goes Further“ kvietimu pirmąkart užsukti ketina Vokietijos elektroninės muzikos scenos veteranė Vera, šią kultūrą auginusi Manheimo ir Frankfurto klubuose, o dabar reziduojanti Berlyne ir nuolat grojanti viename svarbiausių šio miesto naktinių taškų – „Club der Visionäre“. Kartu su Vera ir Anna Hanna klube taip pat pasirodys ilgametis vokiečių atlikėjos gerbėjas, Vilniuje reziduojantis prancūzas didžėjus Eric Paquet.

Into the Valley

Po susitikimo kovą, neabejotina, noras birželio pabaigoje aplankyti įspūdingą  Rummu vietovę tik sustiprės. Jau patvirtinta, kad atokiame Estijos kampelyje vyksiančiame festivalyje pasirodys Axel Boman, Black Madonna, Jeff Mills, Jennifer Cardini, Nina Kraviz, Rebolledo, Ricardo Villalobos, Rødhåd, Scuba ir daugybė kitų elektroninės muzikos atlikėjų.

Into the Valley

Into the Valley

Stokholme įsikūrusi kompanija „Music goes Further“ neapsiriboja jau minėtais festivaliais Estijoje ir Švedijoje. 2018-ųjų pradžioje festivalis „Into the Castle“ vyks Keiptaune, Pietų Afrikos Respublikoje, o iki 2019-ųjų kompanija planuoja pristatyti iš viso šešis festivalius. Jų koncepcijas vienija išskirtinės lokacijos, didelis dėmesys technologijoms ir menams, socialinei lygybei, holistiniam požiūriui ir, be abejo, išskirtiniams vardams festivalių programose.


Komentuok:
*Reklama