Menu
 
 

„Alfavilnius“

2017 03 21  14:32  |  M.I.C. Naujienos

Reklama SwO Live Feed

Alfavilnius

Nuotraukos: Tautvydo Stuko ir organizatorių archyvas.

„Ar galima palikti Alfavilnių – miestą, kuris vienu metu yra Paryžiaus priemiestis, Londono klubų filialas, Didžiojo cirko tėvynė?..“, – savo romane-atrakcione prieš dešimtmetį klausė Valentinas Klimašauskas, ir buvo pranašiškai teisus.

Literatūrinių patirčių, persimaišiusių su vėlyvąja noir kino klasika ir šiuolaikiniais nakties pasažais įkvėpti klubo „Opium“ atstovai paskutinį, ilgiausiu besikėsinantį tapti balandžio savaitgalį Lietuvos sostinę pasiryžo pervadinti į „Alfavilnius“ ir taip užtikrinti, kad jos palikti nesinorėtų.

„Sėkmingai išbandę savo jėgas tokiuose didesnės apimties renginiuose, kaip „Ant bangos“ Nidoje bei „Opium Motel“ sostinės senamiestyje nutarėme, kad reikia naujų iššūkių, tai yra, kitokio, stambesnio, nei įprasta, formato renginio itin gerai pažįstamoje „namų aikštelėje“, – sako klubo „Opium“ programos vadovas Vidmantas Čepkauskas.

„Alfavilnius“ – klubinio formato elektroninės muzikos festivalis, užimsiantis tris naktis nuo ketvirtadienio iki šeštadienio. Tiek laiko turėtų pakakti išnarplioti geru detektyvu kvepiančią siužetinę festivalio liniją.

Alfavilnius

Jau patvirtinta, kad balandžio 27-29 d. festivalyje pasirodys būsimą savo albumą gyvai pristatysiantys izraeliečiai „Red Axes“, daugelį metų ne vieno vakarėlių organizatoriaus į Lietuvą viliotas vokiečių didžėjus Robag Wruhme ir daugelį stereotipų apie šokių muzikos kilmę, ištakas bei galimybes sudaužę prancūzai „Acid Arab“. Tikslesnė festivalio programa bei pagrindinis akcentas bus paskelbti netrukus.

Alfavilnius

Tarp svarbiausių pastaruoju metu klube grojusių atlikėjų – Dixon, Henrik Schwarz, Vladimir Ivkovic, Recondite, netrukus čia užsuks Magda, John Talabot, Axel Boman. Žinoma, klubas neegzistuotų be čia periodiškai pasirodančių, galima sakyti, gyvenančių, savo rezidentų – vietos didžėjų, kurių idėjos augina tokius vakarėlių ciklus, kaip „Smala“, „Juoduomenė“, „Digital Tsunami“, „Dewforanimals“ ir kt.

Griežtai draudžiama „SwO magazine“ paskelbta informaciją panaudoti kitose interneto tinklalapiuose, visuomenės informavimo priemonėse bei platinti kuriuo nors pavidalu be raštiško sutikimo. Dėl informacijos naudojimo kreipkitės el. paštu į SwO.lt redakciją - redakcija@swo.lt. © SwO.lt

Komentuok:
*Reklama
Vilnius Coffee Festival 2020

What's next Vilnius

Mados infekcija 2020

Riga Fashion Week / Spring/Summer 2020

DNO Records