Menu
 
 

Ann Demeulemeester palieka savo vardo mados namus

2013 12 03  21:51  |  Aktualijos

Garsiojo Antverpeno dizainerių šešeto narė, belgė Ann Demeulemeester, po beveik 30 metų įdarbio savo vardo mados namuose palieka pačios sukurtą prekės ženklą. Išplatinusi ranka rašytą ir nuskanuotą atsisveikinimo laišką, moteris paliko mados namus.

Ann Demeulemeester

Dizainerės archyvo nuotr.

53 metų dizainerė laiške teigia, jog atėjo laikas ne tik profesinio, bet ir asmeninio gyvenimo pokyčiams. Savo paskutinę kolekciją dizainerė pristatys sausio 27 d., ši bus skirta tiek moterims, tiek vyrams. Mados namų likimas dar nežinomas, tačiau numanoma, kad kūrybos iniciatyvą perims mados namų komanda.

Ann Demeulemeester

Ann Demeulemeester įkūrė savo mados namus 1985 metais ir iki pat šių dienų džiugino savo gerbėjus avangardinėmis idėjomis bei gotiška estetika. Dizainerės pirmieji kūriniai buvo stipriai įkvėpti pankų, gotų subkultūrų bei tamsaus japonų stiliaus, tad pirmieji jos darbai dažnai buvo apibūdinami kaip „laidotuvių rūbai“. Paskutinė belgės 2014 m. pavasario/vasaros kolekcija kupina romantiškų nėrinių bei seksualių permatomų detalių, kurios lyg netyčia atskleidžia moteriškas linijas. Didelės, milžiniškos skrybėlės alsuoja Paryžiaus elegancija, o ilgos plazdančios suknelės – tikra boho stiliaus gerbėjų svajonė.

Sėkmės dizainerei asmeniniame gyvenime, o mes tuo tarpu laukiame, kaip išsispręs šių mados namų likimas.

.

Griežtai draudžiama „SwO magazine“ paskelbta informaciją panaudoti kitose interneto tinklalapiuose, visuomenės informavimo priemonėse bei platinti kuriuo nors pavidalu be raštiško sutikimo. Dėl informacijos naudojimo kreipkitės el. paštu į SwO.lt redakciją - redakcija@swo.lt. © SwO.lt

Komentuok:
*Reklama
Porcelianas

SwO Street

DNO Records