Menu
 
 

„Apparat“ pavasarį Vilniuje pristatys naują albumą

2018 11 04  19:29  |  M.I.C. Naujienos

Apparat

Nuotrauka – „Apparat“ asmeninio archyvo ©

Vokiečių elektroninės muzikos žvaigždė Sascha Ringas pavasarį grįžta į Lietuvą. Analogų pasaulyje neturintis veikėjas balandį į Vilnių užsuks ne be reikalo – čia jis pristatys naują albumą. Pagaliau ne vienas, o su muzikantų grupe. Naujos idėjos, nauja programa ir visi geriausi dalykai nuo Apparat. Bus muzikalu ir gyva, kaip tik begali būti tokios muzikos koncertuose.

Lietuvą Sascha Ringas jau gerai pažįsta, bet šįkart pasirodys nauju pavidalu. Šiame koncertų ture jį lydės 10 žmonių komanda. Pats koncertas įvyks balandžio 11-osios vakarą menu fabrike „Loftas“.

Sascha Ringas savo karjerą pradėjo prieš daugiau nei 20 metų. Tiesa, Apparat vardas nėra viskas, kas telpa jo įrašų bagaže. Muzikos jis prikūrė tonas. Vien išvardyti gausiems jo įrašams reikėtų daug vietos. Jo diskografijoje – 6 soliniai albumai, 3 opusai su „Moderat“, daugybė mini albumų, singlų, garso takelių, „DJ-Kicks“ miksas ir įvairios kolaboracijos. Nuopelnų jam tikrai pakanka. Jis netgi sukūrė išskirtinio grožio garso takelį Levo Tolstojaus istorinio epo „Karo ir taikos“ spektakliui. Saschos talentui nusilenkė visi – Ellen Allien, Richie Hawtinas, Laurent‘as Garnier, Ricardo Villalobos, Miss Kittin, Jonas Hopkinsas, DJ Koze, Benas Clockas, Jamesas Holdenas, „Gus Gus“ ir kiti. Jis tikras elektroninės muzikos veteranas ir unikalus artistas. Nenusibodęs, šviežias, inovatyvus ir aktualus. Jis iki šiol atvirai kritikuoja šokių muzikos standartus ir laužo jos taisykles. Jo paties muzika vadinama „permatoma“ ir „eterine“. Apparat užsitikrino vietą elektroninės muzikos šlovės muziejuje. Jo įtaka ypač stipri ir lietuviškoje elektroninėje muzikoje.

Praėjo net 5 metai nuo paskutinio solidaus Apparat turo Europoje. Kitų metų kovą bus išleistas visiškai naujas Apparat albumas. Pasirodys nauja jo plokštelė. Tuo jau dabar rūpinasi legendinė įrašų leidykla „Mute“. Jie globoja „Depeche Mode“, Nicką Cave‘ą, „Yeasayer“, „New Order“ ir daugelį kitų geriausių. Visa tai reiškia ir garantuoja kokybę.

Paskelbti net 17 koncertų Europoje. Visiškai gyvas Apparat pasirodymas Vilniuje – vienintelis Baltijos šalyse.


Komentuok:
*Reklama
DNO