Menu
 
 

Lietuvių grupė „The Skys“ Jungtinėje Karalystėje įrašė naują albumą

2015 07 15  22:20  |  M.I.C. Naujienos

„The Skys“ Jungtinėje Karalystėje įrašė naują albumą

Nuotraukos: „The Skys“ asmeninis archyvas.

Po keturių metų pertraukos grupė „The Skys“ pradėjo darbuotis prie naujojo albumo įrašų. Ši kompaktinė plokštelė yra ypatinga – joje bus galima išgirsti ne tik naujų grupės kompozicijų, tačiau ir jau išleistų ankstesniuose albumuose kūrinių, kurie buvo perrašyti iš naujo specialiai šiam leidiniui. Be to, albume bus ir dar niekada nepublikuotų grupės dainų. Kūriniai apims laikotarpį nuo grupės įkūrimo iki šių dienų – iš viso 12 dainų, o viena iš jų net keletą mėnesių sukosi „Laisvosios bangos“ radijo topuose 1996 metais. Pirmoji įrašų sesija jau vyko gegužę, Vilniuje esančioje Mama studijoje, o nepraėjus nei mėnesiui grupė pratęsė darbus netoli Londono esančioje garsiojoje „Liscombe Park“ įrašų studijoje, kurioje savo albumus kuria tokios roko žvaigždės kaip Uriah Heep, Asia, Focus, Wishbone Ash ir kt. Technine įrašų puse rūpinasi garso režisierius – Steve‘as Rispin‘as, dirbęs su Tina Turner, Elton‘u John‘u, bei kitomis žvaigždėmis. Šių metų lapkritį pasirodysiančiame The Skys albume bus galima išgirsti itin garsių britų roko muzikos žvaigždžių, bet jų pavardes grupė atskleis šiek tiek vėliau – pasirodžius pirmajam singlui.

„Liscombe Park“ studijoje lietuvių grupė The Skys dirba ne pirmą kartą – čia įrašytas ir paskutinis albumas „Colours of the Desert“. Deja, naujasis The Skys albumas tapo paskutiniu legendinės studijos projektu. Pranešta, kad po dvidešimties metų studija, kurioje buvo kuriama pasaulio roko muzikos istorija, – uždaroma. Birželio pabaigoje čia taip pat savo įrašus baigė Martin‘as Turner‘is iš legendinės grupės Wishbone Ash, itin palankiai atsiliepęs apie lietuvių kuriamą muziką. Darbas šioje studijoje atvėrė The Skys galimybę dar plačiau garsinti Lietuvos vardą už jos ribų, o ypatingo prestižinės muzikinės spaudos dėmesio grupė sulaukė po paskutiniojo savo albumo „Colours of the Desert”, kurį įrašė drauge su kviestinėmis britų muzikos žvaigždėmis, tokiomis kaip Dave Kilminster (kuris groja su Roger Waters – ex Pink Floyd), Snake Davis (grojusiu su P. McCartney, James Brown, ar Eurythmics) bei kitais.

„The Skys“ Jungtinėje Karalystėje įrašė naują albumą

„The Skys“ su Martin Turner (Wishbone Ash)

Be darbo studijoje grupė The SKYS aktyviai koncertuoja pasaulyje – per 2013-2015 metus grojo virš 100 koncertų Europoje, JAV ir Kanadoje, o taip pat tapo bene pirmąja lietuvių grupe koncertavusia Jukone bei Aliaskoje. Koncertų metu scena dalintasi su tokiomis žvaigždėmis kaip Rick Wakeman (ex YES, taip pat dirbęs su David Bowie, Elton John), The Exploited, Blues Brothers bei daugeliu kitų atlikėjų. Grupė The Skys susilaukė pripažinimo ne tik Lietuvoje, bet ir užsienyje. „Nuostabu!“, „Metų atradimas“, „Mėnesio albumas“ – tokiais ir panašiais epitetais lietuvius apdovanojo autoritetingi leidiniai Classic Rock Magazine, Metal Hammer, Prog Magazine, Sweden Rock Magazine bei daugelis kitų.

Gyvais pasirodymais fanus džiuginantys atlikėjai šių metų lapkričio 6 d. pakvies į koncertą Vilniuje, kuriame pristatys savo naująjį albumą.

„The Skys“ Jungtinėje Karalystėje įrašė naują albumą


Komentuok:
*Reklama