Menu
 
 

Apžvalga: „L‘Oreal Professionnel Serioxyl“ plaukų priežiūros linija

2015 04 16  12:50  |  Aktualijos

Apžvalga: „L‘Oreal Professionnel Serioxyl“ plaukų priežiūros linija

Nuotrauka: lorealprofessionnel.co.uk

Labas, plaukų džiaugsme, džiaugiuosi, kad mums pavyko susipažinti. Šį kartą apie 5 buteliukus, kurie pasirūpina plaukų purumu ir tankumu – Serioxyl plaukų priežiūros liniją. Visus produktus sąžiningai naudojau kelis mėnesius, tad mano eksperimentas ir įspūdžiai labai sąžiningi ir svarūs, beveik kaip mokslinis tyrimas.

Siūlau praleisti mokslinius tyrimus apie Serioxyl sudedamąsias dalis ir peršokti tiesiai prie praktikos.

Serioxyl Denser hair everyday treatment

Didysis pažadas – reguliariai naudojant priemonę tris mėnesius mūsų galvas papuoš papildomi… 1700 plaukai. Tikslus skaičius, vienok. Priemonės naudojimas labai paprastas – kiekvieną vakarą reikia užlašinti šio skysčio ant galvos odos, gerai įmasažuoti ir viskas. Pakuotė ne tik labai daili, bet ir patogi – tamsaus stiklo buteliukas su pipete užtikrina patogų priemonės paėmimą ir dozavimą. Skystis maloniai ir gaiviai kvepia. Konsistencija primena gaivų vandenį. Džiugu, kad naudojant priemonę plaukų šaknys nesusiriebaluoja greičiau. Po beveik dviejų mėnesio naudojimo pastebėjau, kad šukuosena tapo dygliuota, t.y. atsirado trumpų naujų plaukelių (maždaug 1 centimetro ilgio), tai reiškia, kad jie nauji, o jų atsiradimas susijęs su priemonės veikimu. Norėdama dar geresnio efekto, priemonės įtrynimą derinau su skirtingais galvos masažais. Balai: 10/10

Serioxyl Thicker hair Fiber thickening serum

Skaidraus stiklo, sunkus buteliukas su patogia dozavimui pompa savyje saugo serumą, kuris pasirūpina, kad plaukai atrodytų ir būtų tankesni. Priemonė bespalvė, su mažomis mėlynomis kapsulėmis. Vidutinio ilgio plaukams užtenka vos kelių tiršto serumo paspaudimų, tad priemonė skalsi. Kvapas gaivus, pakankamai stiprus, trumpai išliekantis ant plaukų. Priemonę reikia tepti ant švarių, drėgnų plaukų, per visą jų ilgį. Po šios priemonės užtepimo naudodavau įprastas plaukų formavimo priemones. Rezultatas iš tiesų akivaizdus – plaukų apimtis akivaizdžiai padidėja, jie ilgiau išlieka purūs, bet neatsiranda papildomo pasišiaušimo. Balai: 10/10

Serioxyl trijų žingsnių programa

Ši trijų pakopų programa skirta dažytiems, retėjantiems plaukams. Priminis efektas – akivaizdžiai puresni ir gyvybingesni plaukai. Ilgalaikis efektas – sustoję slinkti plaukai ir gausybė naujų.

Pirmas žingsnis – šampūnas. Gaivaus pipirmėčių kvapo šampūnas valo galvos odą, ją stimuliuoja ir vėsina. Būtent dėl pastarojo efekto procedūra tampa iš ties labai maloni. Po trinkimo plaukai tampa švarūs, šiek tiek girgždantys.

Antras žingsnis – kondicionierius. Kreminės konsistencijos, gaivaus kvapo kondicionierius akimirksniu sušvelnina ir pamaitina plaukus. Išskalauti plaukai lieka minkšti ir gyvybingi.

Trečias žingsnis – putos. Jos tepamos ant švarių, drėgnų plaukų. Nenuplaunamos. Putos taip pat malonaus ir gaivaus kvapo. Jos suteikia plaukams akivaizdaus purumo. Putos tepamos šaknų/plaukų vidurio zonoje.

Po visų šių žingsnių plaukus formuodavau, kaip įprasta. Tiek pirminis efektas, tiek ilgalaikis iš tiesų nustebino – plaukai ilgiau  išlieka purūs, švarūs, juos lengviau formuoti, jie atrodo ir galų gale tampa tankesni. Tiesa, nors priemonė skirta dažytiems plaukams, bet plaukų spalva „nuvalgoma“ šiek tiek greičiau, nei naudojant įprastas plaukų priežiūros priemones. Balai: 9/10

Apžvalga: „L‘Oreal Professionnel Serioxyl“ plaukų priežiūros linija

Nuotrauka: bellezapura.com


Komentuok:
*Reklama
DNO