Menu
 
 

Apžvalga: kieti „Lush“ šampūnai

2015 04 14  18:11  |  Aktualijos

Kieti „Lush“ šampūnai

Lush.co.uk nuotr.

Vienareikšmiškai – kelionės yra didysis gėris. Kartais varginantis, darganotas, įkvepiantis ir labai skirtingas gėris, kuris visada palieką įspūdį. Kai paskutinį kartą tįsau savo meistriškai prigrūstą kuprinę prie patikros punkto oro uoste, moteris putliais pirštais vartydama mano skysčių maišelį pasiūlė dalį mažyčių buteliukų išmesti, nes galioja litro skysčio vienam asmeniui taisyklė. Na, jei jau esi kliuška (aut. past. šiek tiek kvailoka ir nelabai nuovoki moteris), tai tokioje situacijoje geriausiai virpinti lūpą ir kupinomis ašarų akimis sakyti, jog tai tavo visas turtelis, be kurio tu neišgyvensi. Toks pasigailėjimo vertas kvailumas praktiškai išgelbėja ir buteliukus, ir asmeninį susimovimą.

Būtent todėl naudinga ne tik skaityti taisykles, bet ir pasirūpinti grožio priemonėmis, kurios nėra skysto būvio. Štai čia ir atsiranda didysis ir įvairiai vertinamas išradimas – „Lush“ kieto šampūno plytelės. Įsimeti gardžiai kvepiantį gabaliuką į tobulai jam tinkantį skardinį indelį ir sutaupai keliasdešimt mililitrų.

„Lush“ kietieji šampūnai gaminami iš gamtai draugiškų ingredientų. Teigiama, kad vieno gabalėlio užtenka 60 plovimų. Skardinė dėžutė išsprendžia visas priemonės laikymo problemas ir padeda išvengti plastikinių pakuočių naudojimo, išmetimo, aplinkos teršimo. Skirtingi kvapai ir sudedamųjų dalių įvairovė padės išsirinkti tai, ko labiausiai reikia plaukams.  Šiuo metu galima rinktis iš 14  skirtingų šampūnų, atliekančių skirtingas funkcijas.

Kieti „Lush“ šampūnai

Alexinwanderland.com nuotr.

Naudojimas paprastas ir šiek tiek keistas – viską darome taip, tarsi tai būtų tradicinio muilo gabalėlis. Sušlapiname plaukus, patriname, masažuojame, džiaugiamės tirštomis putomis, maloniu kvapu, švariais plaukais, išplauname, tepame kondicionierių, išplauname ir viskas.

Kieti „Lush“ šampūnai

Manface.uk nuotr.

Per mano rankas arba, tiksliau sakant, plaukus, sėkmingai „perėjo“ trys iš jų:

Braziliant – džiaugsmo dozė ne tik plaukams, bet ir nosiai. Pagrindiniu smuiku groja apelsinai. Tobuliausiai šis šampūnas tiks  įvairaus tipo garbanėms. Šampūnas ne tik švariai išplauna plaukus, bet ir atgaivina juos, tad galima džiaugtis sveikomis ir blizgančiomis garbanomis. Kadangi sudėtyje gausu aliejų, dienai įsibėgėjus plaukai gali prarasti purumą, tad po ranka naudinga turėti purinančių plaukų miltelių.

Godiva – itin riebus, prisotintas riešutų aliejumi ir skirtingais sviestais. Išplauti plaukai dar kurį laiką kvepia subtiliais jazminais. Ypatingai maitina ir drėkina plaukus. Dėl savo turtingos sudėties šiek tiek apsunkina plaukus, juos minkština ir glotnina. Tobulai tiks norinčioms švelnių ir paklusnių plaukų, kurie nesišiauštų ir nesipūstų.

Squeak green – šis samanų kupstas yra gaiviausio, žolelių kvapo. Pirmas jo tikslas – pasirūpinti galvos oda, ją nuraminti ir atgaivinti. Šio šampūno sudėtyje dominuoja pipirmėtės ir rozmarinai, kurie stimuliuoja galvos odą , tokiu būdų paskatindamas plaukus augti greičiau bei pasisavinti visas reikalingas maistines medžiagas. Tobuliausia jį naudoti esant padėjusiam galvos odos jautrumui, po pleiskanų gydymo ir esant bet kokiam kitam odos suerzinimui. Maloniai kvepia, ypatingai švariai plauna plaukus. Po šio šampūno patarčiau naudoti riebesnį plaukų kondicionierių, nes kietojo šampūno sudėtis mažiau aliejinga ir riebi, nei kitų.

O pabaigai siūlau įkišti nosį į Lush prieš atostogas ar kelionę, nes ten rasite praktiškai išsigelbėjimą nuo limituoto skysčių buteliukų rankiniame bagaže – kieti ir pudros tekstūros kūno sviestai ar kremai, maži kupsteliai kūno pilingui, odą tausojantys muilai ir, žinoma, veido kremai 45 g pakuotėse. Štai ir pilnas krepšelis.

Braziliant kietas šampūnas.

Braziliant kietas šampūnas.


Komentuok:
*Reklama