Menu
 
 

Apžvalga: „Yes to carrots“ kremai

2016 03 03  14:35  |  Aktualijos

Sakykime „taip“ gyvenimui, laisvei, nuotykiams arba kokybiškiems ir natūralesnės sudėties kremams. Britų kompanija „Yes to“ į mano akiratį pateko ne tik dėl banalius motyvatorius atkartojančio pavadinimo, bet ir dėl labai skaniai skambančios idėjos – kiekviena linija pritaikyta skirtingiems odos poreikiams ir „taip“ sako skirtingiems vaisiams ir daržovėms. Taip į šią gretą patenka ir morkos, ir pomidorai, ir agurkai, ir mėlynės, ir kiti.

Apžvalga: „Yes to carrots“ kremai

Nuotraukos: gamintojų.

Įmonės pozicija rinkoje primena daugelį šiuolaikinių, „beveik vegan friendly“ kosmetikos gamintojų. Žodį „beveik“ naudoju dėl gamyboje naudojamų sintetinių priedų, pvz. benzilio alkoholio. Jei šis faktas nėra ypatingai svarbus, visa kita glosto širdį – priemonės nebandomos su gyvūnais, mažiausiai 95 proc. natūralios sudėties gaminiai, be parabenų, SLS, ftalatų, o pakuotės gaminamos iš perdirbtų žaliavų. Žinoma, visa tai primena šiuo metu labai populiarią rinkos žaidėjų mantrą, tad neverta vien todėl stačia galva įsimylėti „Yes to“ prekės ženklo.

Mano palankumas jam prasidėjo nuo puikiojo „Yes to carrots“ kūno pienelio, kurio lengva konsistencija, vos užuodžiamas saltelėjęs kvapas (neturiu žalio supratimo, kaip kvepia morkos) ir tobulas odos drėkinimas stipriai papirko. Antra morkinė priemonė, kuri atsirado mano akiratyje – dieninis veido kremas. Riebesnės tekstūros, ypatingai drėkinantis, suteikiantis šiek tiek švytėjimo ir tobulas makiažo pagrindas. Po šios priemonės „prisiveisė“ ir mėlynių veido prausiklis, kuris palieka malonią, šiek tiek riebesnę odą bei pomidorinis balansuojantis odą drėkinamasis veido kremas ir, panašu, kad savo eilės netrukus sulauks agurkai su greipfrutais.

Apžvalga: „Yes to carrots“ kremai

Dar vienas svarbus momentas – kūno pienelio ir veido kremų pakuotės. Visos jos su patogiomis pompomis, tad besibaigiančios priemonės nereikia „kūrybiškai pasižiūrėjus“ krapštyti iš pakuotės. O, tai yra labai didelis asmeniškai mano skiriamas pliusas gamintojams.

Drąsiai rekomenduoju šį gėrį ieškančioms kažko draugiškesnio, gal kiek keistesnio ir mėgstančioms produktus su gražiomis istorijomis. Priemones galite įsigyti feelunique.com, o kartas nuo karto ir
asos.com internetinėse parduotuvėse.


Komentuok:
*Reklama
DNO