Menu
 
 

Kūno kremų apžvalga: romanas su dviem milžinais

2015 01 22  14:11  |  Aktualijos

Veido kremų apžvalga: romanas su dviem milžinais

Foto fragmentas SwO, produktai – gamintojų nuotr.

Tai galima vadinti romanu su dviem milžinais, kurie didingai ir ištikimai saugo mūsų skydą – odą. Išsausėjusią, pavargsią, sušalusią arba perkaitusią. Oda, kaip ir mūsų mintys, niūriais ir rudeniškais žiemos vakarais, visko patyrusi ir išjautusi dieną, tyliai prašo šiek tiek ramybės ir pagalbos.

Kodėl šie kremai – milžinai? Abi pakuotės ekonomiško leidimo – 400 ir 500 mililitrų, tad jų užtenka ilgesniam laikui. Abi jos, kaip karūnas, turi pompas patogiam ir greitam naudojimui. Tik vienas minusas – išnaudojus didžiąją dalį kremo teks pasitelkti fantaziją ir vaizduotę, norint iškrapštyti produkto likučius.

„AVENE COLD CREAM. NOURISHING BODY LOTION“

Kremas skystos ir lengvos konsistencijos, primena lengvą fluidą. Akimirksniu įsigeria į odą, palikdamas malonų, gaivų ir vos juntamą firminį Avene produktų kvapą. Veikia greitai, tad nemalonaus odos tempimo turėtumėte nejusti jau po kelių minučių. Lengva konsistencija padeda greitai išskirstyti kremą ant odos. Šis kremas tinkamiausias vasarą (neliks ant odos nemalonaus riebumo). Šaltuoju metų laiku itin sausai (ypač atopinei) odai tikėtina, kad trūks antro kremo sluoksnio. Reguliariai naudojant kremą, oda tampa lygi, minkšta, dingsta šerpetojantys ploteliai ar sausėjimo sukelti paraudimai. Balai: 9/10

„AVENE COLD CREAM. NOURISHING BODY LOTION“

„ESSEX PLUS“ EMULSIJA

Essex kompanijos gaminiai mano galvoje įstrigę dar iš legendinės laidos „Baltojo katino svetainė“. Tai buvo vienas iš labiausiai laidoje rodomų ir gyvenimiškai naudojamų prekės ženklų. Ilgą laiką Essex kremų išskirtinumas buvo šlapalas, kuris padeda odai atkurti prarastas savybes. Essex PLUS kremo veiklieji „arkliukai“ – riebalai ir vitaminas B5. Vienas keisčiausių riebių kremų, kurie papuolė po ranka. Riebios, šiek tiek vaškinės konsistencijos, bet stebėtinai lengvai padengia odą, akimirksniu susigeria. Ant odos palieka vos jaučiamą apsauginę plėvelę. Ne, ji nėra nemaloni ar tepli, tai lyg papildoma apsauga nuo išorės poveikio. Ypatingai gerai drėkina. Oda tampa švelni ir lygi. Kremo kvapas natūralus be kvapiklių, neįsimintinas ir neerzinantis. Balai: 10/10

„ESSEX PLUS“ EMULSIJA

KURIS GERESNIS?

Šį kartą velniškai sudėtinga apsispręsti, bet savo palankumą atiduodu milžinui Essex PLUS. Už keistą ir malonią konsistenciją, greitą veikimą ir sužadintą norą labiau pasiknisti Essex produktų lentynoje.


Komentuok:
*Reklama