Menu
 
 

Apžvalga: „Kvapų namų“ produktai riebesnės odos priežiūrai

2014 11 28  12:54  |  Aktualijos

„Kvapų namų“ produktai riebesnės odos priežiūrai

Koliažas: A.L.

Jaukioje Šaltinių gatvėje įsikūrę „Kvapų namai“ galėtų drąsiai vadintis „kvapų šventove“. Didesni, mažesni ir visai mažuliukai butelaičiai savyje saugo nuostabius, malonius, įkyrius, žaismingus, o kartais ir itin specifinius kvapus, aliejus, hidrolatus  (dar vadinamus gėlių vandeniu, red. past.) ir eliksyrus. Savo smalsią nosį į šią krautuvę įkišau norėdama surengti keistą eksperimentą, kurio sudedamųjų dalių ten galėjau įsigyti. Mano eksperimento tikslas buvo išsiaiškinti, ar tikrai riebiai odai tiks ir patiks aliejai ir šiek tiek kitokia jos priežiūros rutina.

„Kvapų namų“ produktai riebesnės odos priežiūrai

Nuotraukos: autorės.

 Gelsvųjų sėklučių (citrininių arbatmedžių) vanduo

Labai gaivaus, šiek tiek citrusus primenantis hidrolato kvapas, kuris yra puikus riebios odos draugas. Jis švelniai sutraukia poras, dezinfekuoja odą, o jo kvapas kelia nuotaiką. Šią priemonę verta naudoti vietoje tradicinio toniko veido atgaivinimui ir kaip pagrindą aliejui, nes pastarąjį tepant ant drėgnos odos, jis susigeria greičiau. Įspūdis: vanduo gaivindamas puikiai nuvalo sebiumo perteklių nuo odos, jos nedžiovindamas. Taip pat „suveikė“ jo savybė, skatinanti greičiau ir veiksmingiau įsigerti aliejų.

Nerafinuotų aliejų mišinys riebiai odai

Šiek tiek baiminausi, kad užsitepusi šio aliejaus galėsiu drąsiai kepti blynus ant veido, bet buvau labai maloniai nustebinta. Aliejus, užteptas ant drėgnos odos, iš tiesų pakankamai greitai susigeria, nesausina odos, bet ilgiau panaudojus akivaizdžiai sumažina veido riebumą ir blizgumą. Tiesa, teigiamus rezultatus pastebėjau po kelių savaičių reguliaraus naudojimo. Priemonė taip pat tinka kaip makiažo pagrindas, tik reikia luktelėti, kol visas „gėris“ susigers, o tai užtrunka šiek tiek ilgiau nei suveikia tradicinis kremas.

Ekologiškas vynuogių sėklų aliejus odai ir plaukams

Universali priemonė, kuria galima lepinti plaukus ir odą. Kvapas malonus, šiek tiek primenantis lengvą vyną. Lengvesnės konsistencijos nei pirmasis aliejus, bet ilgiau įsigeriantis į odą. Teigiami rezultatai taip pat pastebimi po kelių savaičių. Vynuogių sėklų aliejus intensyviau drėkina, tad turėtų puikiai tikti mišrios odos savininkėms. Taip pat šis aliejus sušvelnina molio kaukės keliamą sausinimą ar nemalonų tempimą. Keli lašai aliejaus, įlašinti į kaukės masę, paverčia ja malonesne ir minkštesne.

Aviečių sėklų CO2 ekstraktas

Šis ekstraktas – tinkamas palydovas jautriai ir plonai paakių odai. Jis ne tik ją saugiai drėkina, bet ir puoselėja blakstienas. Po ilgesnio priemonės naudojimo blakstienos tapo storesnės, sveikesnės ir nesiveliančios. Šis aliejus gali tapti alternatyva ricinos aliejaus naudotojoms.

Kosmetinis geltonasis molis (itin smulkus)

„Kvapų namų“ produktai riebesnės odos priežiūrai

Nuotrauka: aromata.lt

Kvapų namuose galima rasti visą molio spalvų paletę. Kiekvienas molis atlieką skirtingą funkciją ir padeda skirtingoms odos rūšims. Geltonasis – ypač tinkamas mišriai odai. Ją švelniai stimuliuoja, atgaivina, tonizuoja ir pagyvina. Geriausia šį molį maišyti su mineraliniu vandeniu ir leisti šiek tiek išbrinkti. Vienas iš pliusų – neribotas molio miltelių galiojimo laikas.

Priemonės paliko malonų ir teigiamą įspūdį. Žinoma, jų veiksmingumui atsikleisti prireikė šiek tiek daugiau laiko. Vienintelis trūkumas – aliejų galiojimo laikas palyginti trumpas, o skalsumas didelis, tad sudėtinga priemonę išnaudoti iki galo. Kita vertus, tai skatina aliejus naudoti reguliariai ir rinktis universalesnius – tokius, kurie tinka ir plaukams, kaukėms ir pan.


Komentuok:
*Reklama
DNO