Menu
 
 

„Armani/Silos“ Milane – pastatas mados gerbėjams ir dizainerio fanams

2015 05 15  17:39  |  Aktualijos

„Armani/Silos“ Milane

Davide Lovatti nuotraukos

Kartu su pasaulinės Milano Expo parodos atidarymu sutapo dar viena šventė. Tai – Giorgio Armani 40-ąjį veiklos jubiliejų vainikavęs atidarymas, kurio metu visuomenei pristatyta nauja parodų erdvė „Armani/Silos“.

Tarptautinė paroda, kuri meno gerbėjus priims nuo gegužės 1 d. iki spalio 31 d., šiemet yra skirta temai „Maitinti planetą: energija gyvybei“, o daugelis ją lydinčių renginių bus skirti su mityba susijusioms problemoms.

Dizainerio Giorgio Armani teigimu, Silos – „tai erdvė, kurią siūlau savo miestui ir kur metų metai mano darbų bei svajonių bus surinkti bei interpretuoti“. „Armani/Silos“, esančią Via Bergognone gatvėje (nr. 40) ir paremtą Milano savivaldybės, kūrė pats Giorgio Armani. Seniau šis pastatas buvo didelės tarptautinės kompanijos grūdų saugykla. Šiandien, po renovacijos, visa erdvė apima maždaug 4 500 kvadratinių metrų, išdėstytų per keturis aukštus. Visą renovacijos projektą ir procesą dizaineris prižiūrėjo pats. Be didelės erdvės parodoms, Silos taip pat bus ir skaitmeninis archyvas tyrėjams ir fanams, norintiems daugiau sužinoti apie Giorgio Armani darbus bei kūrybinę visatą.

Atidarymo paroda, kuri užims visus keturis pastato aukštus, yra tarsi kelionė per 40 dizainerio darbo metų. Parodoje bus eksponuojami 600 drabužių ir 200 aksesuarų iš Giorgio Armani kolekcijų. Visi eksponatai suskirstyti pagal temas: motyvus ir įkvėpimo šaltinius, kurie peržiūrimi ir panaudojami dizainerio darbuose metai iš metų.

„Armani/Silos“ Milane

„Armani/Silos“ Milane


Komentuok:
*Reklama