Menu
 
 

Mėnesio grožio atradimai

2015 05 15  17:28  |  Aktualijos

Lyg spragtelėjus pirštais, kūliais persivertė dar vienas mėnuo, kuris buvo dosnus šiek tiek netikėtais, kvapniais ir išskirtiniais atradimais.

KVAPAS

Lush kvepalai „All good things“

Lush kvepalai „All good things“

Nuotraukos: prekės ženklų archyvai

Iki šiol nebuvau susidūrusi su „Lush“ kuriamais natūraliais, eterinių aliejų kvepalais. Šiek tiek nepatikliai vertinau eterinių aliejų gebėjimą išsilaikyti ant odos, o ir pavieniai jų kvapai neretai labai specifiniai ir gana „plokšti“. Šioje vietoje „Lush“ pateisino mano meilę kuriamiems produktams ir jų kvapams. „All good things“ ypatingai ryškus, įsimintinas ir charakteringas kvapas, kuris patraukia ne tik nosis, bet ir dėmesį. Pirmu smuiku jame groja gėlės, medis ir muskusas. Šiek tiek sunkus, ilgai išliekantis ir labai kibus. Taip, jūsų rūbai ir oda ilgai laikys kvapo pėdsakus ir tikrai dalį lipšnaus kvapo paliksite ant tų, prie kurių jaukiai priglusite. Smagu, kad galima rinktis ne tik skirtingus kvepalų kiekius, bet ir formą, nes galima įsigyti kietus šio kvapo kvepalus.

NAGAI

Oriflame „The One long wear“ nagų lakas

Oriflame „The One long wear“ nagų lakas

Elegantiškai lenkiu galvą prieš šiuos nagų lakus, jų tekstūrą bei spalvas. Visiškai vasariška, linksma ir labai gaivi ryškių pastelinių, saldainių spalvų paletė. Nagų lakas ir šepetėlis primena L‘Oreal legendinius gelio pagrindo nagų lakus, tik Oriflame nagų lako pakuotė kur kas didesnė, o spalvų pasirinkimas kuklesnis. Vasarai skirtas leidimas turi penkias ryškias spalvas, kurios išlieka kelias dienas. Lako dengimas itin lengvas – šepetėlis optimaliai platus, spalva tiršta ir sodri, tad užtenka vieno sluoksnio. Priemonė palyginti greitai džiūsta ant nago, nelieka iškilimų ar oro burbuliukų. Vienas, du ir nagai primena dražė.

PLAUKAI

„Invisibobble“ plaukų gumelė

„Invisibobble“ plaukų gumelė

O, šis mažas keistuolis, primenantis telefono laidą, sudrebino ne tik plaukų fanatikių pasaulį, bet ir išgelbėjo dalį plaukų gumučių „nekentėjų“. Ypatinga gumelės struktūra, forma ir medžiaga puikiai išlaiko plaukus, jų nepažeidžia, nepalieka surišimo žymių. Dar vienas privalumas – ši gumelė trumpam gali atstoti apyrankę. Šiuo metu galima rinktis iš šešių pagrindinių spalvų – nuo juodos iki ryškiai mėlynos, na, kiekvienai prie stiliaus ir pomėgių, be to, yra išleista ir pastelinė kolekcija bei permatomo plastiko variantai. Liudiju savo patirtimi, kad nuo šiol „cibulio“ kuodukas išsilaiko visą dieną, sportuojant nereikia suveržti gumelės ir visa šukuosena atlaiko net popiečio miegą.

LŪPOS

Chanel „Levres Scintillantes glossimer“

Chanel „Levres Scintillantes glossimer“

Ta iki negalėjimo kukli, neišskirtinė ir neįsimintina Chanel pakuotė man grąžino tikėjimą, kad lūpų blizgesiai gali ne tik būti nepastebimu akcentu, bet ir visa makiažo ašimi. Chanel siūlo rinkti iš plačios ir įvairios spalvų paletės – nuo paprastų, žavių, švelnių atspalvių iki pritrenkiamo ryškumo ir sodrumo „Crushed cherry“, kuri ant lūpų atrodo tarsi vyšnių nužudymo vieta. Šie lūpų blizgesiai ne tik gali didžiuotis dailiomis spalvomis, bet ir puikia formule, kuri drėkina lūpas, pakankamai ilgai išlieka ant jų ir ypatingai žvilga.


Komentuok:
*Reklama
DNO