Menu
 
 

Ateik į „INJEKCIJOS“ finalą – parodyk savo uniformą!

2018 10 28  09:05  |  Aktualijos

UNI_FORMA - Injekcija

Nuotraukos – Gediminas Grazys photography ©

Jubiliejinis 10-asis jaunųjų mados talentų konkursas „Injekcija“ sugrįžta ten, iš kur visi kažkada išėjome – finalinis renginys vyks mokykloje, Vilniaus Salomėjos Nėries gimnazijoje. Vieta pasirinkta neatsitiktinai: tema finalininkams, dreskodas žiūrovams – UNI_FORMA.

ATEITIS – moteriškos giminės

Studentai liko ištikimi paskutinės nakties taisyklei – paraiškos iš Lietuvos ir svetur kaitino serverį iki paskutinės minutės. Bet kantrybė atsipirko su kaupu – pirmą kartą visos vertinimo komisijos narės pripažino, kad šiemet žiūrovų laukia itin stiprus ir intriguojantis konkurso „Injekcija“ finalas.

„Žvelgiant iš dešimties metų perspektyvos jau galime daryti tam tikras įžvalgas. Įdomu stebėti, kaip keičiasi dalyvių geografinės ribos, kaip banguoja talentų kreivė – tikrai ne kasmet sulaukiame išskirtinių asmenybių. Bet ne veltui šiemet jubiliejinis renginys – ant podiumo matysime jaunus ir drąsius. Tuos, kurie svajoja pakeisti pasaulį. Ir jie tą gali,“ – sako konkurso „Injekcija“ sumanytoja, dizainerė Sandra Straukaitė.

UNI_FORMA - Injekcija

Tik, kaip rodo oficiali statistika, ir gyvenimas, ir ateitis priklauso moterims! Šiemet finalininkus vertino ypatinga mados eksperčių komisija: Paryžiuje dirbanti mados namų „Nina Ricci“ vyriausioji dizainerė Eglė Čekanavičiūtė, „Aprangos“ grupės pirkimų direktorė Ilona Šimkūnienė, mados agentė Edita Vigelytė, mados tendencijų prognozuotoja Victoria Dias, „Mados infekcijos“ idėjinė vadė, dizainerė Sandra Straukaitė.

UNI_FORMA - Injekcija

Ne kiekybė, o kokybė

Nors šansą norisi suteikti kuo daugiau dalyvių, Sandra Straukaitė pabrėžė, jog kylanti konkurso kartelė įpareigoja kokybei, ne kiekybei. Šių metų finale sulauksime rekordinio dalyvių iš užsienio skaičiaus – 6-ių. Žiūrovai pamatys 16 kolekcijų, kurias pristatys Agnė Laurinavičiūtė, Andrea Grossi (Italija), Baiba Tamane (Latvija), Danuta Šimelytė, Gerda Kasilevičiūtė, Greta Astašauskaitė, Inga Skripkaitė, duetas Justas Taroza ir Augustė Zukaitė, Laima Jurča (Latvija), Sandra Dombrovska (Lenkija), Serena Schettino (Italija), Simona Davli, Urtė Katiliūtė, duetas Urtė Vosyliūtė ir Kotryna Lipkevičiūtė, Vytautė Lastauskaitė, Darya Nikolajevna (Baltarusija).

Finalininkai pristatys po penkis įgyvendintus kolekcijos modelius ir varžysis dėl išskirtinio prizo – galimybės kartu su žymiais Lietuvos bei užsienio dizaineriais pristatyti savo kolekciją ant „Mados infekcijos“ podiumo 2019 metų pavasarį.

UNI_FORMA - Injekcija

„Injekcija“ kraustosi į Halės turgų

„Jaunų talentų paieškos mums patiems neleidžia apkerpėti. Šiemet pirmą kartą po oficialaus finalo visus kviesime į šarmingiausią naktinio Vilniaus vietą – Halės turgų, kur „Youngs‘ Club“ šėlsim iki ryto. Įėjimas laisvas, bet apranga įpareigojanti – lapkričio 24-ąją turgų okupuos stiliagos,“ – kviečia S. Straukaitė.


Komentuok:
*Reklama