Menu
 
 

Jaunieji dizaineriai, pasirodykite: „Injekcija“ skelbia dalyvių atranką

2016 09 26  14:18  |  Aktualijos

Injekcija 2016

Nuotraukos: organizatorių.

Konkursas „Injekcija“ kviečia jaunuosius mados kūrėjus varžytis dėl galimybės kartu su žymiais Lietuvos ir užsienio dizaineriais pristatyti kolekciją festivalyje „Mados infekcija“. Jau dešimtąjį kartą organizuojama „Injekcija“ per savo istoriją tapo tramplinu daugeliui puikiai dabar žinomų šalies mados kūrėjų.

„Kai pradedi kurti, dar nežinai, kaip tave vertins ir ar tavo pasirinkta kūrybos kryptis teisinga. Šis konkursas jauniesiems dizaineriams – puiki proga pasitikrinti, pažvelgti į savo darbus iš šono. Dalyviams ir jų darbams skiriamą žiniasklaidos dėmesį taip pat nėra lengva pasiekti savo jėgomis: juk dažniausiai pradėjęs kurti neturi tam nei žinių, nei galimybių“, – sako konkursą „Injekcija“ organizuojančio festivalio „Mados infekcija“ idėjinė vadė Sandra Straukaitė.

Šių metų konkurso tema – monopolis. Jei kostiumo dizainą suvoktume kaip žaidimą, kiekvieną kūrėjo idėją prilyginkime ėjimui. Individas prieš mases ar koja kojon su dauguma? Saviraiškos monologas ar gerai apgalvotų veiksmų partija? Visi ėjimai teisingi – interpretacijos individualios.

Konkurse „Injekcija“ kviečiami dalyvauti profesionalūs dizaineriai ir studentai, kurių darbai dar nebuvo pristatyti „Mados infekcijoje“. Apie ketinimą dalyvauti konkurse būtina pranešti raštu iki rugsėjo 25 d. festivalio „Mados infekcija“ interneto svetainėje nurodyta tvarka, o pirmuosius dalyvių eskizus konkurso komisija norės pamatyti spalio 14 dieną.

Konkurso dalyvių paraiškas ir idėjas vertins festivalio suburta profesionalų komisija. Ji atrinks finalistus, kurie po penkis įgyvendintus savo kolekcijos modelius turės pristatyti Nacionalinėje dailės galerijoje 2016 m. lapkričio 24 dieną vyksiančiame „Injekcijos“ finale.

Injekcija 2016

„Injekcija“ – 2008 metais užgimęs naujų mados pasaulio talentų paieškos konkursas. Per aštuonerius gyvavimo metus konkurse pasirodė dabar jau žinomi dizaineriai – Ieva Daugirdaitė, Diana Paukštytė, Eglė Žiemytė, kūrybinis susivienijimas „labàdienà“, Diana Kuzmickaitė ir Aušra Urbanavičiūtė, Marija Popadničenko, Dainius Bendikas ir Benas Staškauskas bei daugelis kitų.

Konkurso „Injekcija“ taisyklės ČIA.


Komentuok:
*Reklama
DNO