Menu
 
 

„Audioriver“ festivalio dalyvių sąraše gausybė atlikėjų ir naujų idėjų: „Audioriver Fashion Day“, Little Dragon, DJ Koze, Daniel Avery…

2014 03 19  22:03  |  M.I.C. Naujienos

Audioriver

Nuotrauka: upsidesounds.com

Nors tik pakvipo pavasariu, tačiau mintyse jau kuriam vasaros planus! Planuojantiems naujausios žinios iš „Audioriver“ festivalio – pasipildęs atlikėjų sąrašas, išankstinė konferencija ir „Audioriver Fashion Day”.

Vieno didžiausių Lenkijos festivalių organizatoriai, planuodami šios vasaros renginį, regis, nepritrūko naujų idėjų. Pridėtinę dieną – „Audioriver Sun/Day” – gyvus pasirodymus atliks Booka Shade, Max Cooper, o taip pat savo set’us gros Loco Dice, Dom & Roland, Special Request.

Jauniems Lenkijos dizaineriams bus suteikta proga pasirodyti atskirose scenose, rengiant mados ir muzikos šou. Nors bilietai į šios dienos renginius jau parduoti pačią pirmąją prekybos dieną, organizatoriai nuteikia optimistiškai. Bilietų kiekis ribotas dėl kol kas dar neįvardintos festivalio lokacijos. Renginio dieną bus galimybė bilietų įsigyti vietoje.

Liepos 25–27 d. prie didžiausios Lenkijos upės „Vistula” vykęs festivalis praėjusiais metais susilaukė apie 150 000 lankytojų iš visos Europos, savo pasirodymus čia surengė apie 100-tas atlikėjų. Šiųmetinis dalyvių sąrašas nuolatos pildomas – prisijungė  indie rock’o grupė iš Švedijos Little Dragon, o taip pat Skalpel, John Digweed, DJ Koze, Koven , Daniel Avery, Lakker ir Maribou State.

Sekite naujienas – www.audioriver.pl

Bilietų galite įsigyti  čia – http://www.audioriver.pl/Sa_karnety_jest_aftermovie,4394,2.html

Audioriver

Organizatorių medžiaga


Komentuok:
*Reklama
DNO