Menu
 
 

„Soundboys“ važiuoja į „Outlook“ festivalį ir švęsti pradeda jau Vilniuje!”

2014 03 06  19:43  |  M.I.C. Naujienos

Soundboys važiuoja į Outlook

Fotografė: Kristina Sereikaitė (Kokkinofoto). Nuotraukoje – Nikita Sever (LT Soundboys.lt), Goth-Trad (JP Deep Medi), Wil Benton (FatKidOnFire / UK).

1 naujiena. „Soundboys.LT“ važiuoja į „Outlook“ festivalį!

Daug puikių naujienų iš Soundboys komandos! Jums visiems, matyt, žinomas „Outlook“ festivalis Kroatijoje, į kurį kasmet traukia kas nors iš draugų, tiesa? Ką gi, pirmoji naujiena ta, kad Soundboys garso komanda 2014–aisiais jame atstovauja Lietuvai.

„Outlook“ – vienas iš kelių Europos muzikos festivalių milžinų, vertinamas dėl aukšto lygio garso kultūros ir jame skambančios bass muzikos. Šiemet atlikėjų jame – daugiau nei trys šimtai, o sąrašuose visuomet galime išvysti geriausiai vertinamus šiandienos vardus iš viso pasaulio, pasižyminčius ne tik įstabia kūryba, bet ir puikiu techniniu pažangumu. Šių metų sąrašas tik dar kartą tai patvirtina – šį puošia tokie atlikėjai, kaip: Goth-Trad, Ms. Lauryn Hill, Youngsta, J:Kenzo, Mala, Busta Rhymes ir daug kitų.

Soundboys važiuoja į Outlook

Nuotrauka iš www.outlookfestival.com

Rugsėjo 3–7 dienomis Kroatijoje vyksiančio festivalio organizatoriai pabrėžia savo išskirtinį požiūrį į kokybišką underground muziką, turinčią platų spektrą garsų ir išraiškų, apimančią brandžią ir nepritaikytą komercijai house, techno, dubstep, reggae, dub, hiphop, garage, grime, electronica stilių kryptį.

Soundboys komandai rugsėjis – puiki proga parodyti tai, kad Lietuva, taip pat turi aukšto lygio garso kultūros atstovus bei atlikėjus. Soundboys garsų klubas šiam festivaliui jau išsirinko jų ženklą atstovausiantį vardą. Tai – Duku.

Vakarėlis laive

 „Outlook“ festivalyje, be gausybės scenų sausumoje, specialiai ruošiami dar ir 40 laivų, kuriuose atlikėjų pasirodymus rengs skirtingų vardų muzikos leidybos kompanijos. 2012 metais, Soundboys jau turėjo tokią galimybę, kuri buvo įvertinta puikiais atsiliepimais.

Soundboys važiuoja į Outlook

Nuotrauka: ©-Marc-Sethi

3 naujiena. Važiuokite į „Outlook“ kartu su „Soundboys“!

Soundboys komanda dalinasi ir dar viena puikia žinia – organizuojami autobusai ir buriami visi reiveriai bei melomanai vienoms nepamirštamoms atostogoms Kroatijoje kartu su šio kolektyvo nariais, kurie festivalio erdvėje turės savo atskirą stovyklą.

Kreiptis į Soundboys: https://www.facebook.com/soundboys.

4 naujiena. Pre-party Lietuvoje

Soundboys važiuoja į Outlook

Iki festivalio dar nemažai laiko, tačiau ruoštis jam verta jau dabar. Kadangi Soundboys – oficialūs festivalio atstovai Lietuvoje, tai čia jau šį mėnesį ir įvyks didžiulis festivalio pre-party, arba „Outlook Launch Party“. Ši šventė – jau kovo 28 dieną menų fabrike „LOFTAS“.

Tai – bass muzikos renginys su į Lietuvą Soundboys komandos atsivežamais: Kahn, laimėjusiu geriausio prodiuserio titulą 2014 m. „Dubstep forum“, tuose pačiuose apdovanojimuose metų vokalistu išrinktu Flowdan, taip pat – Occult (UK), Intakz (LT), Duku (LT /UK), Sibla  (LT/UK), Cr-edit  (LT), E-root (LT), Pablo Don (LT), Saga (LT).

Prieš renginio pradžią, žiūrovai turės galimybę laimėti du pakvietimus į „Outlook“ festivalį ir ten vykti kartu su Soundboys bendruomene.

Daugiau informacijos apie renginį: https://www.facebook.com/events/639841572738313/


Komentuok:
*Reklama