Menu
 
 

Galapagai/Roko naktys: Skrydis virš festivalio teritorijos besiruošiant 10-ajam festivaliui

2012 08 03  10:28  |  Aktualijos

Skrydis virš festivalio teritorijos besiruošiant 10-ajam festivaliui

Nuotrauka: organizatorių

Jau šiandien Zaraso saloje prasidės vienas didžiausių festivalių Lietuvoje – Galapagai / Roko naktys“ kartu su pasaulio užkariautojais Chase & Status“ bei dar apie 40 grupių, atlikėjų ir projektų iš užsienio ir Lietuvos.

Pasiruošiamieji darbai Zaraso saloje vyksta jau nuo vakar. Statome 4 scenas, LED ekranus, pramogų miestelį“, – trumpai situaciją festivalio teritorijoje nušviečia Galapagai / Roko naktys“ prodiuseris Algirdas Barniškis-Blėka, rodydamas į galutinį festivalio žemėlapį.

Kaip įprasta, didžioji scena minias klausytojų trauks salos viduryje. Netoliese kiek mažiau rokinę programą siūlys Loftas / Nissan Juke“ scena, kurioje veiksmas žada užsitęsti iki pirmųjų saulės spindulių, o gal ir ilgiau.

Slėnio scena, kaip visad, trauks sunkesnės muzikos mėgėjus ir daugiausia dienos metu bei pavakare. Šioje scenoje gros stipriausi metalo ir roko kolektyvai iš Lietuvos, Latvijos ir Didžiosios Britanijos“, – trumpai pirminę Roko naktų“ dvasią atspindinčią sceną pristato Blėka.

Nei vieno Galapagų / Roko naktų“ festivalio nepraleidusi grupė BIX“, pirmą kartą šiame festivalyje grojantis Andrius Mamontovas, praeitais metais rokeriškiausią pasirodymą surengę G&G Sindikatas“ kartu su festivalio pagrindiniais svečiais – galingaisiais Chase & Status“ iš Didžiosios Britanijos ir vokiečiais Oomph!“ – bei daugeliu kitų, lips ant didžiosios scenos. Vienu metu pasirodymą šioje scenoje gali stebėti daugiau nei 5000 žmonių.

Penktadienį labai rekomenduoju visiems pamatyti Chase & Status“, pats dėl jų į festivalį atvyksiu diena anksčiau. O mes su G&G Sindikatu“ grosime šeštadienį“, – savo planus dėsto festivalio dalyvis DJ Mamania.

Pramogų miestelis taip pat jau yra statomas intensyviai: Daugiausiai laiko užima sureguliuoti žmonių srautus, taigi ir išdėstyti visas pramogų zonas logiškai ir teisingai, kad visiems būtų patogu ir smagu judėti festivalio teritorijoje“, – sako A. Barniškis-Blėka.

Įspūdžiai iš praeitų ir šių metų Galapagai / Roko naktys” pasiruošiamųjų darbų specialiame vaizdo klipe:


Komentuok:
*Reklama
DNO