Menu
 
 

Balandžio mados spaudos apžvalga

2014 04 15  18:51  |  Aktualijos

Balandis, bent jau mados leidinių atžvilgiu, yra be galo įdomus mėnuo. Šį kartą – netikėti ir nuostabūs „silpnesnių“ leidinių darbai, dėmesį traukiantys amerikietiškojo Vogue sprendimai, kurie mados pasaulyje tapo tikru balandžio pirmosios dienos pokštu, bauginantys Stevel Meisel kadrai italų Vogue leidiniui bei su diena vis labiau pavasarėjantys, gausesniais ir įvairesniais gėlių žiedais pražystantys žurnalų puslapiai – pasižvalgyti tikrai yra į ką. Tiesa, iškirtinai balandį mados leidinių puslapiai pasipuošia šiltojo sezono aukštosios mados kolekcijomis, tad pasakų ir misitikos motyvais paremtų fotografijos istorijų tikrai netrūko.

 Pavasarinis tyrumo lašas

Japonijos Vogue garsėja savo eklektika, spalvų gausa ir egzotiškiausiomis fotosesijų vietomis (už tai dėkoti, matyt, reiktų šio leidinio mados redaktorei, charizmatiškajai italei Annai Dello Russo), bet grožio skiltyje mados leidinio kūrybinė komanda visad išlaiko tyrą, lengvą ir gaivų braižą. Šio mėnesio fotosesijai žurnalas pasikvietė lenkų modelį Jacquelyn Jablonski ir fotografę Julia Noni. Darbai vyko pavydėtinos ramybės ir poilsio vietoje – tai kone tobulas pasirinkimas grožio fotosesijai.

Pavasarinis tyrumo lašas

Įvertinkite kadrą:


Loading ... Loading ...

Aukštosios mados pasaka

Tim Walker darbai amerikietiškame W žurnale – nereti svečiai. Šį kartą leidinys pasikvietė fotografą sukurti ir užfiksuoti fotosesiją, dedikuotą aukštosios mados kolekcijoms. Kadruose vaizduojama žaislų šalis – čia, kaip išvysime, įamžinamos tiek puošniausios lėlės, tiek mediniai kareivėliai. Bene geriausias fotosesijos kadras – modelių grupė prie popierinio namelio. Tai tik paliudija, jog Tim Walker – puikus vizualių istorijų pasakotojas.

Aukštosios mados pasaka

Įvertinkite kadrą:


Loading ... Loading ...

Švelnioji Augustė

Ne taip jau seniai Numéro leidiniui skirtoje fotosesijoje Augustė Abeliūnaitė parodė savo fatališkąją, stipriąją pusę, o šįkart vokiečių Vogue žurnalui, kuris pastaraisiais numeriais buvo vertinamas kiek kritiškai, lietuvė atskleidė ir savo švelnią asmenybę, puikiai derėjusią su gausiais gėlių motyvais siuvinėtais šio sezono rūbais. Fotografė Julia Noni, kurios darbai į šią apžvalgą šiandien patenka jau antrą kartą, užfiksuoja modelį elementariausioje studijoje – Augustės grožis ir rūbų įstabumas jau ir taip yra sunkiai atlaikoma estetikos ir grožio bomba.

Švelnioji Augustė

Įvertinkite kadrą:


Loading ... Loading ...

 

Puikiai sužaista, Anna!

Niekas nepaneigs, jog amerikietiškojo Vogue redaktorė Anna Wintour puikiai pažįsta savo skaitytojų ratą, kuris, pagal Condé Nast kompanijos duomenis, siekia netgi vieną milijoną žmonių. Skirti viršelį tokioms dviems prieštaringoms asmenybėms yra išties drąsu ir sumanu. Balandžio mėnesio viršelį ir pagrindinę fotosesiją gavo Kanye West ir Kim Kardashian, o juos fotografavo gerai žinoma žvaigždžių „metraštininkė“ mados žurnalams Annie Leibovitz. Tiesa, mados gerbėjų reakcija internete buvo kiek nuspėjama – ne vienas kritikavo redaktorės pasirinkimą, kiti svarstė, kiek žmonių atsisakys savo prenumeratos. Visgi atrodo, kad strategiškai sužaista puikiai – gauta reklama ir dėmesys leidiniui buvo milžiniškas.

Puikiai sužaista, Anna!

Įvertinkite kadrą:


Loading ... Loading ...

 

Pavasarinė paletė ir Kirsten

Paskutinį kartą ant britiško mados leidinio aktorė Kirsten Dunst buvo atsidūrusi prieš trejus metus, o šis Harper‘s Bazaar viršelis ir pagrindinė fotosesija amerikiečių gražuolei – debiutinis, tad fotosesija išties ypatinga. Gėlių gausa, pasteliniai deriniai ir pozityviausi sezono ansambliai bei pati šypsena pasipuošusi Kirsten – už tai paploti reikėtų ir fotografui David Slijper.

Pavasarinė paletė ir Kirsten

Įvertinkite kadrą:


Loading ... Loading ...

Griežtai draudžiama „SwO magazine“ paskelbta informaciją panaudoti kitose interneto tinklalapiuose, visuomenės informavimo priemonėse bei platinti kuriuo nors pavidalu be raštiško sutikimo. Dėl informacijos naudojimo kreipkitės el. paštu į SwO.lt redakciją - redakcija@swo.lt. © SwO.lt

Komentuok:
*Reklama
Porcelianas

SwO Street

DNO Records