Menu
 
 

Lapkričio mados spaudos apžvalga

2013 11 15  00:30  |  Aktualijos

Vis labiau spaudžiant šalčiui, mados žurnalų komandos jo įsileisti nė neketina. Galbūt dėl to, kad fotosesijos fotografuojamos gerą mėnesį ar net kelis prieš žurnalui išeinant į prekybą, o gal kūrybinės komandos mus tiesiog bando užkrėsti pozityviomis įdėjomis apie šiltą žiemą…Visgi lapkričio mados spauda ryškiai išsiskiria įvairiausių nuotaikų, žvaigždžių portretų gausa, ir kadrais, kurie toliau pasakoja romantiško, aistringo ir jausmingo rudens istoriją.

Sėkmingas derinys

Prancūziškas Vogue tikrai moka įdomiai pristatyti aukštosios mados kūrinius. Paprastiems studijų kadrams jie pasikviečia vieną iš savo modelių favoričių, kuri nebijotų apsinuoginti prieš fotografo objektyvą. Šį kartą tai vėl Emmanuelle Alt numylėtasis fotografų duetas Mert Alas ir Marcus Piggott bei supermodelis Gisele Bundchen. Ilgos brazilės kojos, sportiška figūra ir haute couture modeliai prikausto ne tik vyrų, bet ir moterų žvilgsnius.

Sėkmingas derinys

Visos nuotraukos atrinktos iš The Fashion Spot forumo.

Įvertinkite kadrą:


Loading ... Loading ...

Šių dienų ikona

Britiškojo Harper‘s Bazaar komanda, kurdama pagrindinę žurnalo fotosesiją, pasuka kiek romantiškesniu keliu. Pasikvietę vieną iš greičiausiai Holivude augančių aktorių – Jennifer Lawrence – redakcijos nariai suteikė jai  tobulos Antikos skulptūros įvaizdį su moteriškiausiais šio šaltojo sezono rūbais. Fotografo Ben Hassett kadrai žavi žemišku dieviškumu.

Jennifer Lawrence

Įvertinkite kadrą:


Loading ... Loading ...

Įkvėpimas pasakiškai nakčiai

Japoniško Vogue komanda modelį Nadja Bender lapkričiui paverčia princese, kuri, regis, jaučiasi kiek vieniša ir melancholiška, užrakinta įspūdinguose rūmuose. Kaip ir pridera – fotosesijai parinkti prabangiausi sezono vakariniai ansambliai. Prieš fotografės Camillos Akrans objektyvą Nadja parodo savo švelnesnę, mergaitišką pusę.

Nadja Bender

Įvertinkite kadrą:


Loading ... Loading ...

Šalin drovumą!

Amerikietiškojo Interview fotosesija, kurta fotografo Steven Klein, jau vadinama metų kūriniu. Šokiruojančioje istorijoje susipina žavesys ir deginantis seksualumas, aliuzijos į aštuntojo dešimtmečio Niujorką ir tobulas prašmatnumas, o visa tai sumaišoma su mazochistiniais nakties kerais. Fotosesijoje netrūksta nuogo kūno, kurio lenkė Malgosia Bela parodyti tikrai nesidrovi.

Malgosia Bela

Įvertinkite kadrą:


Loading ... Loading ...

Žiemos prabanga

Ramesnis turėtų pasirodyti The New York Times „T“ stiliaus žurnalo žiemos prabangos numerio kadrai. Juose – nuostabaus, nežemiško grožio aktorė Saoirse Ronan, fotografuota Paolo Roversi. Mados fotografas pasitelkia kultūrines aliuzijas. Čia manekenė įkūnija dvi itin garsias herojes – merginą su perlo auskaru ir Afganistano mergaitę. Karališkas viduramžių grožis ir užburiantis žvilgsnis drąsiai leidžia tituluoti šia nuotrauką metų portretu.

aktorė Saoirse Ronan

Įvertinkite kadrą:


Loading ... Loading ...

Iškalbingi brangakmeniai

Šviesų žaismas, nuogas kūnas ir prabangiausi juvelyriniai dirbiniai – tokia fotosesija su modeliu Samantha Gradoville papildo lapkričio mėnesio vokiškąjį Vogue. Dangaus mėlio safyras, karališkas smaragdas ir tyras deimantų žvilgesys – solidi ir įkvepianti paletė. Fotografas Den Hassett subtiliai užfiksuoja intymų brangakmenių ir kūno dialogą.

Samantha Gradoville

Įvertinkite kadrą:


Loading ... Loading ...

Holivudo scena

Amerikietiškasis Elle lapkričio mėnesio numeryje didžiausią dėmesį skiria moterims Holivude. Tarp jų – Melissa McCarthy, Marion Cotillard, Reese Witherspoon ir kitos. Žvilgsnis užkimba ties ispanės Penelope Cruz portretu, fotografuotu Nico. Nuotrauka sužavi aktorės natūraliu grožiu ir saikingu aksesuarų kiekiu.

Penelope Cruz

Įvertinkite kadrą:


Loading ... Loading ...

Helouvynas įsilieja į mados gretas

Ne paslaptis, jog žurnalas Dazed & Confused mėgsta šokiruoti ar bent jau stebinti. Tą jo kūrybinė komanda lapkritį sėkmingai daro ir toliau, šį numerį lyg ir neoficialiai skirdama Helouvyno šventei. Keisčiausios, šokiruojančios ir kiek bauginančios numerio fotosesijos neleidžia atitraukti akių nė minutei. Fotosesija, pavadinta „Disturba“ ir fotografuota Jeff Bark, atrodo lyg tamsiosios fotografo Tim Walker pusės atspindys.

Dazed & Confused

Įvertinkite kadrą:


Loading ... Loading ...

Lyderiaujanti Mariacarla

Italė Mariacarla Boscono tikrai dar neketina trauktis iš mados pasaulio. Kartu su lapkričio mėnesio kinų Vogue viršeliu ji gavo ir pagrindinę šio numerio fotosesiją, kurią kūrė fotografas Willy Vanderperre. Nuotraukos alsuoja jausmingumu, o kai kurie kadrai, galima sakyti, net katarsiu. Čia tam puikiai akompanuoja Nicoletta Santoro parinktas stilius.

Nicoletta Santoro

Įvertinkite kadrą:


Loading ... Loading ...

Natalie neša sėkmę

Daug problemų po savo atsinaujinimų turėjęs britiškas Elle šį mėnesį mados industriją nustebina puikiu darbu. Jo sėkmės formulė – aktorė Natalie Portman ir fotografas Kai Z Feng. Parinkti „nesunkūs“ įvaizdžiai leidžia aktorei laisvai judėti ir sužavėti skaitytojus ne tik grožiu, bet ir kūno kalba.

Natalie Portman

Įvertinkite kadrą:


Loading ... Loading ...


Komentuok:
*Reklama
DNO