Menu
 
 

Balta spalva, tatuiruotės ir… randai

2013 09 20  10:07  |  Aktualijos

Balta spalva, tatuiruotės

Nuotrauka: pinterest.com

Ne, tikrai nesiūlysiu visų jūsų gyvenimiškų randų slėpti po tatuiruotėmis. Visi balkšvi, skirtingų dydžių, formų ir istorijų brūkšneliai ant mūsų kūnų slepia didesnius ar mažesnius pargriuvimus. Visi jie atsirado atsitiktinai, bet…

…vieną dieną tarsi netyčia skandalingoji Lindsay Lohan parodė pasauliui savo baltąją tatuiruotę. Ir prasidėjo nauja mada… Iš tiesų balti dažai ant odos primena sugijusius randelius, tik vietas ir piešinius pasirenkame patys, o ne atsitiktinis kritimo kampas bei grindinys po kojomis.

Tokių iš pirmo žvilgsnio nematomų tatuiruočių pliusas akivaizdus – jos beveik nepastebimos. Taip pat baltos spalvos odos piešinius lengviausia panaikinti.

Baltos tatuiruotės dailiausiai atrodo ant šviesios odos, tuo tarpu itin tamsios odos pigmentas „blokuoja“ šios spalvos ryškumą.

Balta spalva, tatuiruotės

Nuotrauka: Pinterest.com

Vieni šio tipo tatuiruotes peikia dėl trumpo išsilaikymo ir vadina nesąmone, kiti džiaugiasi, galėdami pasipuošti ne tokiu akį rėžiančiu piešiniu. Specialistai pataria, kad šioms tatuiruotėms geriausiai tinka vietos, kurios gauna mažai saulės spindulių, o pasirinktas tatuiruočių meistras turi būti įgudęs piešėjas (freehand tattooing), t.y. nupieštos pagalbinės linijos ant odos gali trukdyti darant tatuiruotę, tad esant reikalui meistras turi gebėti nulaikyti ranką ir meistriškai atkurti piešinį pats.

Balta spalva, tatuiruotės

Pinterest.com nuotr.

Balta spalva, tatuiruotės

Nuotraukos: anger.likes.com, tattooideascentral.com, pinterest.com


Komentuok:
*Reklama
DNO