Menu
 
 

Paveikslėlių žaidimas: laikinos tatuiruotės

2013 08 04  09:37  |  Įžvalgos

Ar pamenate, kaip skubėjote į tą rajono parduotuvėlę nusipirkti kramtomos gumos tik tam, kad viduje rastumėte paveikslėlį, kuriame kreivai šypsosi delfinas arba naiviai blizgučiais spingsi purpurinis drugelis? Taip, vaikų džiaugsmas – vandeniu nuplaunamos tatuiruotės, vienadienis, šypseną keliantis lipdukas. Metas jas vėl prisiminti, nes rinka šį žaidimą siūlo ir suaugusiems.

Laikinos tatuiruotės

Nuotraukos: chemjoy.com, faketattoos.se/en, flashtat.com, tattify.com

Tai gali būti smagus festivalio aksesuaras, nerūpestingas pokštas, makiažo dalis, o gal net būdas… apsispręsti. Tik dabar jų nebereikia žvejoti tarp saldainių popierėlių. Tuzinas internetinių parduotuvių siūlo stilingus, originalius produktus jaunimui – nuo užkrečiančių užrašų, tokių kaip „Can‘t touch this“, iki originalių menininkų darbų ar net blizgių, metalizuotų papuošalų imitacijų. Kitaip nei vaikų tatuiruotės, vaizduojančios animacinių filmukų veikėjus, šios sukurtos menininkų, grafinių dizainerių ar net pačių klientų, siunčiančių savo idėjas tiesiai į internetinį gamintojų puslapį.

Laikinos tatuiruotės

Pastarieji metai parodė, kad vaikystės niekučiai gal ir trumpam, tačiau grįžta pas mus, tad kodėl nesužaisti ar nepradžiuginti draugo? Juk už rankos mamytė nebepagaus ir pasodinus į vonią kvailionių neims gramdyti muilu!..

Laikinos tatuiruotės

Tau turėtų patikti:

 

Komentuok:
*Reklama