Menu
 
 

Batų kūrėjas Alain Quilici

2012 07 03  11:03  |  Aktualijos

Batų dizaineris Alain Quilici prieš keletą metų pradėjo kurti savo paties vardo batų liniją. Nenuostabu, kadangi gimė šeimoje, kurioje nuo pat mažų dienų matė, kaip yra kuriama avalynė – jo tėvai buvo batsiuviai, todėl A.Quilici pasirinkimas, atrodo, nieko nenustebino.

Batų kūrėjas Alain Quilici

Nuotraukos: AlainQuilici.com, blog.leiweb.it

Netruko praeiti keletas itin kūrybingų metų ir dizaineris susilaukė dėmesio tiek iš pirkėjų, tiek iš kolegų – bendradarbiaudamas su dizaineriais David Koma ir Natalia Brili, jų kolekcijoms sukuria specialias batų linijas, kuriomis jis tik patvirtina savo išskirtinumą ir parodo talentą kurti išskirtinio dizaino batus.

Batų kūrėjas Alain Quilici

Neabejotina, jog dizaineris turi savitą braižą, kuris buvo išvystytas veikiant įvairių kitų sričių menininkų įtakai – kino režisierių Shinya Tsukamotos bei Davido Cronenbergo, tapytojų Francio Bacono bei Egon Schieles. Dizaineris kuria savitą estetiką – jo batai ne papildo ar užbaigia drabužių ansamblį, o tampa svarbiausiu jo akcentu. Forma, funkcija ir trečiasis, netikėtas, elementas – taip yra apibūdinamas apavas, kuriame, žvelgiant atidžiau, iš tiesų ryškiausiai atsiskleidžia šie trys bruožai. Derindamas patogumą, varijuodamas įvariomis formomis – vertikaliomis, horizontaliomis ar visiškai kreivomis ir įterpdamas neįprastą elementą, kuris gali priminti gražtą ar bet kokį kitą prietaisą, dizaineris parodo talentą kurti įdomius bei išskirtinius batus. Skirdamas visą dėmesį formai, kūrėjas riboja spalvų paletę ir dažniausiai pasirenka žemės spalvas, kurios leidžia atsiskleisti bato architektūriškumui ir neįprastoms proporcijoms. Tai avėti pasirinktų, žinoma, ne kiekvienas, tačiau nusprendęs tai padaryti, tikrai neliktų nepastebėtas.

Batų kūrėjas Alain Quilici

Batų kūrėjas Alain Quilici

Batų kūrėjas Alain Quilici

 


Komentuok:
*Reklama