Menu
 
 

Belstaff FW 13/14

2013 10 10  09:45  |  Aktualijos

Belstaff FW 13/14

Nuotraukos: belstaff.eu

Ponai, užveskite savo variklius. Belstaff riaumodami žvelgia atgal į savo paveldą ir šaltajam sezonui pristato bene geriausius odinius lauko drabužius.

Pastaruosius metus dizaineris Martin Cooper praleido nuolatiniuose ieškojimuose: jis vis mėgino paversti šį sportišką prekės ženklą į kažką prabangesnio, į tai, kas pasiūlytų vyrams prekę, kurią užsivilkę jie norėtų užšokti ant savo Harley motociklo ir nurūkti gatve. „Ši kolekcija atspindi šešto ir septinto dešimtmečių auto sporto šlovės dienas,“ – užkulisiuose pasakojo Cooper. Daugelis šios kolekcijos kūrinių atrodė lyg autentiški, istoriją pasakojantys lenktynininkų aprangos modeliai. Viskas buvo sustyguota nepriekaištingai: nuo klasikinių Belstaff „Trailmaster“ striukių iki skrydžio kostiumo įkvėpto kombinezono.

Bet turbūt labiausiai dėmesio verti modeliai buvo tie, kurie nukrypo nuo ekstremalaus sporto stilistikos. Kostiumai su antpečiais, susagstomi megztiniai iš storo trikotažo bei golfai, dėvimi po marškiniais, atkreipė dėmesį į tai, jog šis prekinis ženklas ne tik gręžiasi į praeitį, bet taip pat nepamiršta modernaus vyro poreikių.

Belstaff FW 13/14

 


Komentuok:
*Reklama
DNO