Menu
 
 

3.1 Philip Lim FW 13/14 katalogas

2013 08 29  08:45  |  Aktualijos

Reklama SwO Live Feed

3.1 Philip Lim FW 13/14

Nuotraukos: Phillip Lim archyvas

Kadangi jau atsisveikinėjame su vasara, o daugelį turbūt ne pirmą savaitę kankina mintis, kuo reikės pripildyti spintą, kad nesustirtume šaltajam sezonui užklupus, šią savaitę naršome po FW 13/14 sezono kolekcijas.

SwO pro akis negalėjo praleisti puikiai tinkančios mūsų žiemai bei rudeniui 3.1 Philip Lim linijos, rodytos Niujorko mados savaitėje. Dizaineris įkvėpimo sėmėsi iš motociklų, žinoma, ir iš jų savininkų, o labiausiai – iš motociklininkų merginų, todėl kolekcija kupina odinių paltų su asimetriškais atlapais, liemenių, džinsų su odiniais lopais ant kelių bei bliuzonų. Prie visų šių atributų pridedama šiek tiek tamsaus lūpdažio, išsidraikiusių plaukų (tarsi ką tik nulipus nuo motociklo, aišku) bei odinių batų virš kelių, kurie tobulai užbaigia „kieto“ vaikino „kietos“ merginos įvaizdį.

Daug sluoksnių ir nerūpestingumo – kaip tik lietuviškam šaltajam sezonui.

3.1 Philip Lim FW 13/14

Griežtai draudžiama SwO magazine paskelbta informaciją panaudoti kitose interneto tinklalapiuose, visuomenės informavimo priemonėse bei platinti kuriuo nors pavidalu be raštiško sutikimo. Dėl informacijos naudojimo kreipkitės el. paštu į SwO.lt redakciją - redakcija@swo.lt. © Swo.lt

Komentuok:
*Reklama
Yaska Art