Menu
 
 

Bene didžiausia grupė Lietuvoje surengs ilgai lauktą pasirodymą

2012 04 11  10:58  |  Aktualijos

Despotin Fam

Nuotraukos: SwO magazine archyvas

Pagaliau po labai ilgos pertraukos „Opus 3 gyvai“ metu menų fabrike „Loftas“ bene viena didžiausių, jei ne didžiausia grupė Lietuvoje, „Despotin Fam“ surengs grandiozinį savo „repo šeimos“ pasirodymą.

„Labai ilgai niekaip nepavyko suorganizuoti visko taip, kad visi ir vėl susibėgtų bei padarytų gerą šou. Tačiau po „M.A.M.A.“ apdovanojimų tiesiog degėme noru tai padaryti kuo greičiau. Todėl panašu, kad šįkart viskas turėtų įvykti itin galingai“, – pagaliau išsipildžiusiais planais džiaugiasi „Despotin Fam“ lyderis MC Vaiper.

Despotin Fam

Jau balandžio 26 d. „Despotin Fam“ – Vaiperis, Šmėkla, Liežuvis – ant scenos lips su gitaristais, klavišinių valdovais, pučiamųjų ir ritmo sekcijų meistrais bei plokšteles sukančiu DJ Fresh. Pagaliau visa „repo šeima“ ir vėl pasirodys kartu.

Po gerų vasaros koncertų „Tamstos“ ir „Satta Outside“ festivaliuose „Despotin Fam“ yra išsiilgę koncertų kartu.

„Taip, paragavus to „kaifo“ groti su visa šeimyna, labai sunku sustoti ir vėl koncertuoti klasikine repo grupės sudėtimi – t.y. 3 MC’s ir DJ“, – sako specialiai į šį šou iš Berlyno atvykstantis Liežuvis.

„Despotin Fam“ yra grupė pilnąją to žodžio prasme. Ir jeigu kada nors nebus grupės, mes liksime broliais“, – priduria Vaiperis.

„Opus 3 gyvai“ vakaro programa neapsiribos vien „Despotin Fam“ grandioziniu pasirodymu. Juos apšildys hip hopo pasaulyje puikiai žinoma grupė „Shiaure“ ir „Tie Geresni“.

„Despotin Fam“ „M.A.M.A.“ apdovanojimuose:


Komentuok:
*Reklama
DNO