Menu
 
 

„Opus 3“ savo naujoje renginių serijoje pristatys ir užsieniečius

2012 02 29  12:51  |  Aktualijos

Opus 3 Gyvai

Nuotraukos: menufabrikas.lt

LRT programa „Opus 3“ kartu su menų fabriku „Loftas“ pradeda gyvos muzikos renginių seriją „Opus 3 Gyvai“, kurioje pristatys talentus iš užsienio.

„Mūsų tikslas yra parodyti visus talentingus „gyvai“ grojančius Lietuvos muzikantus, tačiau taip pat pasisemti patirties ir idėjų iš užsienio atlikėjų, su jais pabendrauti ir praplėsti akiratį”, – teigia „Opus 3“ vadovas Darius Užkuraitis.

Startinio renginio svečiu kovo 23 dieną „Lofte“ taps nepakartojamas MC Xander iš Didžiosios Britanijos, tūkstančius klausytojų pavergiantis vien savo balsu.

Kenijoje gimęs, Škotijoje augęs muzikantas reggae, dubstep, drum & bass ir hip hopą kuria tik savo balso ir looperio dėka.

„Jau kurį laiką stebiu Xanderio kūrybą ir kaskart lieku ja sužavėtas – tiek patirties, įgūdžių ir šviežumo viename dar reiktų paieškoti“, – teigia menų fabriko vadovas Viktoras Diawara.

Opus 3 Gyvai

MC Xander – geriausias pavyzdys, kad nereikia nieko, tik balso, kad į tavo šou žmonės veržte veržtųsi. Jo falcetiniai eksperimentai balsu ne tik žavi, bet neretai ir suaktyvina publikos širdies veiklą.

Nors sėkmė MC Xander lydi jau kurį laiką, pats atlikėjas yra labai kritiškas sau ir savo atstovaujamai muzikinei scenai: „Beatboxeriam lengva užmigti ant laurų. Pakyli ant scenos, padarai, ką moki ir visi lieka apšalę. Beatboxinimas yra vienas kiečiausių dalykų šioje žemėje. Tačiau ką su tuo daryti toliau? Laikas kiekvienam šios scenos atstovui judėti pirmyn“.

Būtent taip šis britas ir elgiasi, trindamas ribas tarp įprasto beatboxo ir kitų savo muzikinių talentų. Dėl šios priežasties MC Xander tapo vienu geidžiamiausiu pasaulio diskotekų svečiu.

Į „Loftą“ šis atlikėjas užsuks iškart po ilgo turo Rusijoje. Tai puiki proga su juo susitikti gyvai.


Komentuok:
*Reklama