Menu
 
 

„Bilietas į ateitį“ – medikai galės nemokamai apsilankyti MO visą liepą

2020 06 03  15:29  |  Aktualijos

Dėl pandemijos uždarytas MO muziejus balandžio 27 dieną paskelbė palaikymo akciją „Bilietas į ateitį“, kuria kreipėsi palaikymo į MO bendruomenę ir visus, kuriems rūpi MO veikla. Per vieną akcijos mėnesį buvo nupirkti 1033 MO muziejaus „Bilietai į ateitį“. Akcijos metu duotą pažadą dovanoti tokį patį bilietų skaičių medikams MO išpildo su kaupu – medikai muziejuje nemokamai apsilankyti galės visą liepos mėnesį.

„Bilietas į ateitį“

Nuotrauka – Hufton and Crow Photography ©

„Dėkojame visiems, kurie prisidėjo prie MO muziejaus gyvavimo visą šį laikotarpį, kai MO buvo uždarytas. Bilietai – vienas pagrindinių muziejaus pajamų šaltinių, sudarantys net iki 50 proc. MO biudžeto. Buvome pažadėję, kad tiek, kiek bus nupirkta „Bilietų į ateitį”, padovanosime Lietuvos medikams. Suprantame, kad 1000 bilietų užtikrintų apsilankymą tik mažai dalelei medikų bendruomenės, todėl nusprendėme neriboti skaičiaus ir visą liepos mėnesį lauksime Lietuvos medikų MO nemokamai“, – teigia Milda Ivanauskienė, MO muziejaus direktorė.

Muziejaus direktorė taip pat priduria: „Mėnesį trukusią iniciatyvą taip pat užbaigiame simbolišku mėnesiu, skirtu Lietuvos medikams. Lauksime jų MO muziejuje visą liepą, kada jau turėsime užsienio menininkų Saskia Boddeke ir Peter Greenaway kuruojamą parodą „Kodėl taip sunku mylėti?“.

„Bilietas į ateitį“ – medikai galės nemokamai apsilankyti MO visą liepą

Nuotrauka – Ryčio Šeškaičio ©

MO informuoja, kad birželio mėnesį bus išsiųsti laiškai-kvietimai ligoninėms ir medicinos įstaigoms, informuojantys apie galimybę liepos mėnesį MO muziejuje nemokamai apsilankyti visiems medikams. Papildomai nereikės nei registruotis, nei pranešti apie savo planuojamą atvykimą. Tereikės atvykti į MO muziejų bei turėti medicinos įstaigos darbuotojo pažymėjimą ar kitą įrodymą, patvirtinantį darbą medicinos įstaigoje. Muziejaus atstovai nori užtikrinti saugų meno pažinimą, todėl perspėja, kad esant dideliam lankytojų srautui, gali tekti palaukti.

MO muziejus informuoja, kad iš viso buvo parduoti 1033 muziejaus „Bilietai į ateitį“, o susumavus ir kitas gautas paramos lėšas (MO metinių narysčių „MOdernistas“ pardavimus ir atskirą paramą MO muziejui savo pasirinkta suma), MO muziejus surinko 10 tūkst. eurų paramos.

Norintys palaikyti MO muziejų, ir toliau kviečiami tai daryti. Paprasčiausias ir greičiausias būdas – pirkti MO muziejaus bilietą ar metinę muziejaus narystę – MOdernistą. Tokiu būdu ne tik galima palaikyti muziejų, tačiau ir padovanoti sau ar savo draugams įspūdžių.


Komentuok:
*Reklama