Menu
 
 

SwO savaitės rekomendacijos

2020 05 28  20:33  |  Aktualijos

Vasara jau kraunasi lagaminus ir atvyksta pas mus – išsiilgusius saulės ir šilumos, maudynių, jūros ir šiltų vasaros naktų. Tikimės, jog ši vasara kartu su savimi atsineš ir daug smagių nuotykių. Šios savaitės rekomendacijos taip pat labai vasariškos.

Įkvepiantys paveikslai

Vasara dovanoja daug kvapų ir spalvų. Spalvingi ir drąsūs yra ir Julijos Jankelaitytės paveikslai. Menininkė nevengia ir drąsių potepių bei nuogų kūnų.

SwO savaitės rekomendacijos

Nuotraukos – kūrėjų asmeninių archyvų ©

Laimingos gėlės

Kad niekada nepritrūktų gėlių – tuo pasirūpino „Happy Flowers“. Čia rasite ne tik skintų, bet ir mieluose vazonuose apsigyvenusių gėlių, kurios tikrai nuteiks vasariškai kiekvienus namus.

Happy Flowers

Rožinė terasa

Negalėtume įsivaizduoti vasaros be lauko terasų. „Pink & Yellow“ įsikūrusi pačiame Vilniaus centre, Gedimino prospekte, todėl nuostabūs vaizdai iš čia garantuoti. Netikite? Pats metas įsitikinti.

Pink & Yellow

Keramikinių puodelių šokis

Vasarą nėra nieko geriau nei rytais gurkšnoti kavą savo terasoje, o kava iš gražių puodelių visada skanesnė. Ritos Norvilaitės („Rita Norvilaitė ceramic“) rankų darbo keramikiniai puodeliai puošti širdelėmis ir jaukiais simboliais nuteiks puikiai dienai.

Rita Norvilaitė ceramic

Išrinkite savaitės rekomendaciją:


Loading ... Loading ...

Komentuok:
*Reklama