Menu
 
 

Birželio mados apžvalga: viltys ir futbolas!

2014 06 13  23:41  |  Aktualijos

Šiomis dienomis pasauliui gyvenant brazilišku ritmu ir futbolu, mada, kuri mėgsta išbandyti save įvairiuose amplua, taip pat alsuoja sportu. Tad visai nekeista, jog birželio mėnesio mados leidiniai skirti atletikos ir sveikatingumo tendencijoms. Leidinių redakcijos žeria platų spektrą straipsnių, kurie moko  skaitytojus sporto ir mankštinimosi subtilybių arba kaip sveikos mitybos, sporto tendencijas ir elementus priderinti kasdieninėje aprangoje… Bet šioje rubrikoje mes skiriame dėmesį mados leidinių fotosesijoms, tad Jūsų dėmesiui – speciali birželio mados leidinių apžvalga!

Brazilijos viltis mados kontekste

Brazilijos viltis mados kontekste

Visos nuotraukos iš TFS forumo.

Jaunasis futbolininkas Neymar – Brazilijos rinktinės viltis 2014-ųjų metų FIFA čempionate. WSJ (Wall Street Journal) nusprendė skirti nemažo dėmesio šiam atletui, kuris mados industrijoje sulaukė savo žibėjimo akimirkos. Nors futbolininkas ir aprengtas kasdieniškais, vakarietiškais rūbais, jo braziliškas temperamentas ir gilus žvilgsnis niekur nedingsta. Puikus sprendimas tokiam merginų numylėtiniui skirti iškart visą viršelį, tiesa?

Karščiausia FIFA pora

Karščiausia FIFA pora

Karščiausios ir seksualiausios FIFA poros prizas greičiausiai atitektų portugalui Christianui Ronaldo ir rusei Irinai Shayk. Todėl nekeista, kad pora gavo ispaniškojo Vogue viršelį. Fotografas Mario Testino, kuris puikiai žinomas dėl savo išpuoselėtos estetikos ir plataus klientų rato, užfiksavo porą modernioje aplinkoje demonstruojančius atletišką aprangą ir netgi apsinuoginusius. Mes esame įsitikinę, jog ir moterys, ir vyrai šį numerį graibstė nematytais kiekiais, nes tai – potencialus kolekcionierių leidinys!

Antroji Brazilijos rinktinė

Antroji Brazilijos rinktinė

Greičiausiai nereikia priminti braziliškų gražuolių sąrašo modelių industrijoje. Šios moterys yra ne tik lyg gimusios akomponuoti savo grožiu aukštajai madai, bet ir komerciškai sėkmingos. Amerikietiškasis Vogue FIFA čempionato straipsnį iliustruojančiai nuotraukai „surinko“ antrąją Brazilijos rinktinę. Jos sudėtyje – modeliai Raquel Zimmermann, Adriana Lima, Alessandra Ambrosio ir Isabeli Fontana. Visos – apatinio trikotažo linijos „Victoria’s Secret“ angelai, dailių figūrų savininkės, mamos, na, o šiemet – dar ir mados industrijos talismanai FIFA čempionatui.

Brazilijos veidai

Brazilijos veidai

Tvirtai galime teigti, jog Gisele Bundchen ir Neymar yra beveik oficialūs FIFA simboliai, jei tik žiūrėsime per mados industrijos prizmę. Jau nuo gegužės jų veidai šmėžavo ant įvairių mados leidinių, o Brazilijos Vogue nusprendė šią brazilų gražuolę ir futbolininką pakviesti bendrai fotosesijai, kurią kūrė Mario Testino. Rezultatas – lengva, gaivi kadrų serija, kuri švenčia futbolą, brazilišką gyvenimo būdą ir itin gražius žmones!

Rio de Žaneiro ritmu

Rio de Žaneiro ritmu

Amerikos GQ žurnalas klausia savo skaitytojų: ar jie žino, kaip verda gyvenimas Rio de Žaneiro gatvėse? Kam reikia pasiruošti ten nuvykus ir kaip rengtis šiame antrame pagal dydį Brazilijos mieste? Aprangos kodas paprastas – kuo daugiau kūno, tuo geriau. Brazilija be jokių abejonių tituluojama futbolo šalimi, tad leidinio redakcija kviečia prisijungti prie gatvėse rengiamų mini varžybų. Net sutemus, apsivilkę savo naujo sezono kokteilinę aprangą vakarėliui, nepamirškite išbandyti karštų ir greitų braziliškų judesių.


Komentuok:
*Reklama
DNO