Menu
 
 

Apžvalga: „Yumi lashes“ procedūra

2014 06 12  12:49  |  Aktualijos

Yumi lashes procedūra

Nuotrauka: beautybanter.com

Visada galvojau, kad „akių vartymas“ yra išimtinai moteriška privilegija, kuria mes, tykiosios damos, galime pasiekti daug daugiau, nei liežuvio caktelėjimu ar giliu ir aikštingu atodūsiu. O ką daryti jei tamstos akys lyg mielo paršelio? Tos trumputės ir šviesios blakstienos vargiai ką įtikintų norų svarba.

Šį kartą papasakosiu jums apie procedūrą „Yumi lashes“. Atstovų portalai iškilmingai skelbia, kad ši revoliucija nukonkuruos priaugintas blakstienas, nekenkia blakstutėms, o rezultatas laikosi iki 3 mėnesių. Procesas ilgas (ramiai teks pagulėti apie valandą) ir neskausmingas. Rezultatas – ryškios, ilgesnės ir riestos blakstienos. Tačiau nemaišykime šios procedūros su cheminiu dažymu ar rietimu, nes šio „reikalo“ technologija kitokia.

Taigi, ši procedūra Vilniuje atliekama arba pas kaimynę, kuri turi priemones (kaina apie 100 litų), arba nežinomame salone (kaina 170 litų), arba itin prabangiame grožio salone (kaina 275 litų). Ką rinktis ir kur eiti, priklauso nuo kiekvienos įsitikinimo ir pažinčių rato. Aš savo kuklias blakstienas patikėjau visai mielai prabangaus salono specialistei. Procedūra mano jautrioms akims buvo gana varginanti – su elegantiškais ašarų upeliais. Tuo tarpu kol mintyse kartojau mantrą „nebandyk atsimerkti“, mano blakstienos buvo tepamos, šukuojamos, tepamos, šukuojamos ir t.t. Procedūrai naudojamas keratinas ir pasirinktas pigmentas, o blakstienų riestumas formuojamas ant specialaus padelio, tad jos nelūžta.

Miegančiosios gražuolės pozoje pragulėjau šiek tiek ilgiau nei valandą. Atsimerkusi pamačiau, kad turiu gerokai ryškesnes, tobulai atskirtas, tankias ir nuostabiai riestas blakstienas. Tyliai džiūgauju, kad efektas natūralus ir neprimena šiek tiek gąsdinančio priaugintų voro kojelių įvaizdžio. Valio, net skausmingai didelis procedūros mokestis tampa pakeliamas. Vieną dieną akių negalima šlapinti, patartina šukuoti blakstienas ir nenaudoti riebių akių makiažo valiklių bei vandeniui atsparaus tušo. Ir čia istorija turėtų baigtis ilgai ir laimingai, bet…

Tobulas efektas laikėsi dvi savaites. Vėliau, žinoma, prie jo pripratau ir pradėjau dirsčioti į tušą. Dar po savaitės blakstienos pradėjo veltis. Nuolatinis šukavimas ir tušas situaciją gerino, bet blakstienos buvo vis dar dailiai užriestos. Dar po savaitės dalis blakstienų iškrito, riestumas tapo nevienodas ir viskas tapo… velniava. Turbūt taip jautėsi pelenė išmušus vidurnakčiui, kai karieta virto moliūgu!

Ar jums teko išbandyti šią procedūrą? Pasidalinkite įspūdžiais!..

Yumi lashes procedūra

Nuotrauka: dropdeadgorgeousdaily.com


Komentuok:




*



Reklama
DNO