Menu
 
 

Blogeris rekomenduoja: Lina

2013 04 03  22:39  |  Įžvalgos

One moon for stars

Jau senokai seku Linos tinklaraštį ir niekaip negaliu nustoti žavėtis jos unikaliu mados jausmu. Jos rašomame „One moon for stars“ ne tik gausu puikaus skonio pavyzdžių, bet ir kelionių nuotraukų, kurios, turiu pasakyti, dažnai atima žadą. Šis tinklaraštis – tai jauki vieta, į kurią vis norisi sugrįšti…

Lina rekomenduoja:

Įperkamas įdomių drabužių prekės ženklas. Šiuo klausimu visgi  turėčiau pritarti masėms, kurios žavisi Zara ir H&M kuriama ir beveik visiems prieinama mada. Šios dvi mados pramonės gigantės, mano nuomone, pateikia tokių perliukų, kurie ne tik stiliumi, bet ir kokybe  po truputį vejasi didžiuosius podiumus. Tad eiti apsipirkinėti pas A. Wang’ą, Ph. Lim’ą ar net Celine būtų siaubingas pinigų švaistymas, kai čia pat – parduotuvėje už kampo – gali rasti visus lūkesčius pateisinančių dalykėlių. Gaila tik, kad ir tose parduotuvėse kainos kartais prasilenkia su logika, bet tiekėjai labai lengvai išsprendė šią problemą, pateikdami tiek geresnės kokybės linijas, tiek prastesnės, kad visi būtų patenkinti. Aš pati gyvenu tokioje vietovėje, kur nėra labai didelis drabužių pasirinkimas, tad mano įdomesnių rūbelių paieškos yra tokios pat plačios, kaip ir visagalis internetas.  Prie šių dviejų – Zara ir H&M – dar galėčiau pridėti Cos, Weekday, Three floor ir ne per seniausiai man galvą visiškai apsukusią Bimba & Lola parduotuvę.

Drabužiai

Drabužiai

Tikras aksesuarų lobynas. Aš vis dar niekaip nerandu bendros kalbos su aksesuarais. Mano limitas – akiniai arba diržas, nors ir tų pačių niekaip nesugebu tinkamai išsirinkti. Galiu per penkioliką sekundžių nusipirkti batus ir suknelę, bet diržą renkuosi labai labai ilgai ir vis tiek galiausiai grįžtu be diržo! Bet etsy.com, manau, yra tikras lobynas: ten galima rasti vintažinių, dėvėtų, dizainerių, unikalių ranko darbo papuošalų ir aksesuarų.

aksesuarų lobynas

Greitas ir skanus receptas. Taip ir maniau, kad kažkada visgi teks prisipažinti, kad visiškai nemoku gaminti! Bet galiu pasiūlyti sočius tinginių sumuštinius, kuriems tereikia jūsų fantazijos. Mano versija atrodo taip: plaktame kiaušinyje pamirkykite ir apkepkite batono riekeles, leiskit truputį joms atvėsti, tada užtepkite tepamo sūrio (pvz., Philadelphia), smulkiai supjaustykite vieną pomidorą, avokadą ir šiek tiek saliero, šiuos tris sumaišykite su šlakeliu alyvuogių aliejaus ir norimais bei mėgstamais prieskoniais. Gautą rezultatą dėkite ant apkeptų riekelių. Saldžiam variantui tokį salotų mišinį tereikia pakeisti medumi, riešutais arba uogomis. Skanaus!

Greitas ir skanus receptas

Paroda ar muziejus, kuriuos būtina aplankyti. MOMA (Modernaus meno muziejus) Niujorke. Vienas iš tų, į kurį norėsiu vėl ir vėl sugrįžti. Galėčiau prisiekti, kad – priešingai nei kituose išpuoselėtuose muziejuose – jame galima užuosti bemieges naktis, pigaus vyno tvaiką, prirūkytas studijas, Fridos skausmą ar Pollock’o beprotybę. Rekomenduoju visiems, netgi ir tiems, kurie muziejuose nuobodžiauja. Tokioje vietoje ir nuobodžiauti vienas malonumas.

Geriausia kosmetikos priemonė. Chanel Perfection Lumiere kreminė pudra. Aš pati turiu labai problematišką odą, tad esu išbandžiusi visą galybę įvairiausių priemonių. Ši tikrai pateisina visus mano lūkesčius. Tiesa, pati dažniausiai įsigyju keletą atspalvių iš tos pačios linijos, kad būtų galima lengviau prisitaikyti kasdienai ar esant kokiai ypatingai progai. Vasarą pereinu prie labai lengvos konstinencijos Chanel Vitalumiere Aqua. O kad oda dar labiau švytėtų, prieš kreminę pudrą dar galima panaudoti, kaip aš sakau, stebuklingą Clarins Beauty Flash Balm; tuomet oda įgauna tokio spindesio, kuris labai padeda paslėpti odos trūkumus, ypač fotografuojantis.

Chanel Perfection Lumiere kreminė pudra

Na, o iš priemonių plaukams mano nenuginčijamas favoritas – tai Moroccanoil plaukų priežiūros linija, ypač gydomasis aliejus. Tiesa, jų kaina nėra labai draugiška, tad dažniausiai apsiriboju tik aliejumi – to visiškai pakanka.

Moroccanoil

Būdas išvengti liūdesio. Susitaikyti su juo. Man tai – natūrali emocinė būsena, iš kurios, beje, dažnai kyla labai daug įdomių idėjų. Jei visada laimingas skrajotum padebesiais, kai kurias idėjas tiesiog pražiopsotum.

Ateinančio šiltojo sezono must-have. Šis tas ryškiai žalio, lengvo ir balto bei kas nors su rytietiškais motyvais. Pati dabar desperatiškai interneto platybėse ieškau japoniško haori (kimono tipo tunikos) šiltiems vasaros sekmadieniams.

Ateinančio šiltojo sezono must-have

Ateinančio šiltojo sezono must-have

Įkvėpimo šaltinis. Kelionės.

Įkvėpimo šaltinis

Muzika,  kurios negali nustoti klausytis. Stephane Pompougnac ir visa Hotel Costes kolekcija.

Stephane Pompougnac

Nuotraukos: iš asm.archyvo


Komentuok:
*Reklama
DNO