Menu
 
 

Blogeris rekomenduoja

2012 11 21  17:04  |  Įžvalgos

Ar žinote tą jausmą, kai netyčia atrandi internetinę erdvę, į kurią vis norisi grįžti? Na, man taip nutiko su Giedrės rašomu blogu GIEDHRE. Kiekvienas, užsukęs į jos tinklaraštį, lieka pakerėtas ne tik jos šypsenos, bet ir stiliaus pojūčio. Drąsūs, bet visuomet preciziškai suderinti įvaizdžiai dažnai užgniaužia kvapą, o merginos nuoširdumas tiesiog nuginkluoja.

Blogeris rekomenduoja

Nuotraukos: asm.archyvas

Giedrė rekomenduoja

Kitas mados blogas:

„KAYTURE“ – man tikrai labai patinka jos stilius! Labiausiai žavi tinklaraštininkės gracija, elegancija ir, žinoma, visada nuostabios nuotraukos! Blogerė tikrai verta dėmesio.

Blogeris rekomenduoja

Blogeris rekomenduoja

Mados namai:

Burberry. Christopher Bailey vis sugeba mane nustebinti. Burberry visada pristato tokius drabužius, dėl kurių aš paaukočiau pusę savo turto… Na ir, žinoma, ta britiška dvasia! Turėti paltuką iš Burberry – mano sena svajonė.

Blogeris rekomenduoja

Drabužis, kurį būtina turėti drabužinėje:

Balta palaidinė. Tai tiesiog must have objektas, kuris turi atsirasti kiekvieno spintoje!

Mados fotografas:

Patrick Demarchelier, nuo 13-kos žaviuosi jo darbais Teen Vogue. Jis man – kaip fotografijos tėvas, pirmas, kurį pažinau ir kurio darbus pamilau…

Blogeris rekomenduoja

Makiažo priemonė:

Benefit high beam. Genialus produktas! Naudoju jį ne tik kaip high lighter, bet ir kaip akių šešėlius, taip pat jis puikiai atrodo ant lūpų 

Blogeris rekomenduoja

Knyga, privertusi susimąstyti:

D. Brown ,,Da Vinčio kodas”. Viena įdomiausių knygų, kurias teko skaityti. Perskaičiau pirmus 100 puslapių stovėdama knygyne, tiesiog negalėjau atsitraukti…

Blogeris rekomenduoja

Stiliaus ikona:

Olivija Palermo. Man Olivija – tai įkvėpimo šaltinis, viena iš stiliaus mūzų. Jos mažas siluetas, visada labai moteriški ir elegantiški derinukai kaskart pakeri.

Blogeris rekomenduoja

Šalis, į kurią norisi grįžti:

Italija… tai viena pirmųjų užsienio šalių, kurią teko aplankyti. Vieta, kur švenčiau savo gimtadienius, kur patyriau tiek daug nuostabių nuotykių! Nors buvau Italijoje jau ne kartą, bet tikrai dar norėčiau grįžti.


Receptas:

Receptas ne vidui, o išorei! Tiems, kurie nori švelnaus lyg persikas veido: sumaišykite medų, cukrų ir laimo arba citrinos sultis (po šaukstą kiekvieno ingrediento) ir įmasažuokite į veidą. Būsite tikrai patenkinti rezultatu!

Blogeris rekomenduoja

 


Komentuok:

*Reklama