Menu
 
 

Naujas SwO street – jau internete!

2013 05 27  11:22  |  Įžvalgos

SwO street 8 viršelis

Nuotraukos: © SwO street

Ar žinojote, kad ,,The Rolling Stones“ atlikėjo M. Jagger duktė Georgia – manekenė, užbaigusi Roberto Cavalli kolekcijos ,,Just Cavalli“ pristatymą Milano mados savaitėje? SwO fotografas Darius Gražys pateko į užkulisius pas patį dizainerį ir žymiausias industrijos manekenes.

Sveiki atvykę į džiungles… perskaitėte teisingai. Viena mūsų mados fotosesija fotografuota Pietų Amerikos tankumynuose!

Rumunų fotografas Covaldic, pusmečiui atvykęs pasisvečiuoti į Vilnių, laiko veltui neleidžia. Jo futuristine estetika alsuojanti mados istorija – SwO street puslapiuose.

Romantika, draugai, muzika ir piknikai pievoje… kartais hipiams iš tiesų yra ko pavydėti! Saulėtą mados fotosesiją pristato iš Barselonos kilusi ir Londone kurianti menininkė Gemma Albors.

Nešiojami piešiniai: išvydę Elviros suknelių nuotraukas manysite, kad tai – eskizai. Anaiptol! Tai funkcionalūs drabužiai, primenantys greita dizainerio ranka juodu tušinuku sukurtus brėžinius.

Frontrow.lv – puslapis, sukurtas siekiant mados pasauliui parodyti, kokių talentų turi trys Baltijos šalys. Kalbiname jo įkūrėją, įspūdingąjį androgeną iš Rygos Jaroslavą.

Naujų pažinčių skiltyje – pokalbiai su fotografėmis Elne, Marija Vainilavičiūte bei dizainere Milda Čergelyte.

Verskite puslapius ir susipažinkite su mūsų komandos atrastais talentais bei naujausiomis mados fotosesijomis!

Gražios vasaros pradžios,

Akvilė

Nuotrauka: Gemma Albors

Nuotrauka: Gemma Albors / © SwO street

Skaitykite SwO street #8 savo naršyklėse:

http://issuu.com/swomagazine/docs/swostreet8

Griežtai draudžiama „SwO magazine“ paskelbta informaciją panaudoti kitose interneto tinklalapiuose, visuomenės informavimo priemonėse bei platinti kuriuo nors pavidalu be raštiško sutikimo. Dėl informacijos naudojimo kreipkitės el. paštu į SwO.lt redakciją - redakcija@swo.lt. © SwO.lt

Komentuok:
*Reklama
Ina Budrytė

DNO Records