Menu
 
 

„Bon Voyage aux Karibai“

2016 06 15  19:08  |  Aktualijos

siLversands

Nuotraukos – Gretos Bernotaitės

siLversands – šiltas ir smėliuotas mados pasimatymas mieste, kur susilieja laisvumas, unikalumas ir energija kasdienos aprangoje.

siLversands kūrybos dirbtuvės yra Lietuvoje, bet šio rūbų prekės ženklo istorija prasidėjo Barbadose, kur spalvinga kultūra, rojaus kampeliai  su savo slaptais paplūdimiais, vandenynu ir jūra, augančiomis mangrovėmis, draugiškomis gyvomis būtybėmis mūsų atostogas padarė ypatingiausias ir ten gimusiai svajonei nutiesė kelio pradžią.

siLversands

Su 16 siLversands pavasario/vasaros kolekcija grįžtame į šią kelione, kviesdami savo Draugus susipažinti su šia užburiančia istorija, judančia Karibų ritmu, pasakojančią apie gyvenimo džiaugsmą ir mūsų pačių grožio laisvę.  Ši kolekcija yra lydima spalvų gamos, tapybos piešinių, gėlių grafikos ir švelnumo, atkeliavusių iš tolimojo Karibų salų kranto.

Pagrindiniai pavasario/vasaros kolekcijos audiniai iš Prancūzijos. Dominuoja organiška medvilnė, viskozė, audiniai atitinkantys Oeko – Tex standartus ir draugiški gamtai. Savo kolekcijos istoriją siLversands kviečia pabaigti talentingojo Šveicarų menininko Christo Dagorov prislietimu – lūpomis, kurios kelia klausimus apie skirtingas komunikavimo formas, svarbius ir nesvarbius dalykus.

siLversands

siLversands

siLversands

siLversands - SwO magazine

Bon Voyage aux Karibai

Nuotraukos: Greta Bernotaitė

Drabužiai ir stilius: siLversands

Batai: Vėjas Gluosniuose

Plaukai: Robeen SnapBack

Modelis: Vaida Stankutė

Makiažas: Asta Alex


Komentuok:
*Reklama