Menu
 
 

Italijos ambasadoje pristatytos 2016 m. akinių šiltojo sezono kolekcijos

2016 06 09  15:48  |  Aktualijos

Italia Independent akiniai

Nuotraukos: organizatorių.

Pirmą kartą Lietuvoje, neseniai duris atvėrusioje naujojoje Italijos ambasados rezidencijoje Vilniuje, Italų dizaino namai „Italia Independent“ pristatė 2016 m. akinių pavasario-vasaros sezono kolekcijas.

„Italia Independent“ papildo Italijoje gaminamų („Made in Italy“) akinių rinkos produktų spektrą, atnaujindama klasikines ikonines formas, sukurdama gyvenimo būdą atspindinčius gaminius bei eksportuodama itališką stilių į kitas pasaulio šalis.

Italia Independent akinių pristatymas

Šiais metais kolekcija stipriai praturtinta naujais modeliais ir yra viena iš plačiausių akinių rinkoje pristatomų kolekcijų, kuri apima įvairius kainų lygius bei išrankiausių klientų poreikius.

Naujoji „Italia Independent“ kolekcija išsiskiria šiuolaikiškų elementų derinimu su amatininkų meistriškumu bei pasižymi plačiu korekcinių rėmelių ir saulės akinių pasirinkimu. Tai elegantiškesnė ir labiau rafinuota kolekcija, kurioje vyrauja raštai ir spalvos bei stipriai išreikšta vintažo dvasia.

Labiausiai „Italian Independent“ prekės ženklą pasaulyje išgarsino aksomo efektas (The Velvet effect). Medžiaga, panašia į aksomą yra dengiami naujausių formų ir perkamiausi kolekcijų modeliai. Nuolat tobulindama dizainą ir technologijas, kompanija kasmet „išgauna“ švelnesnį ir vis labiau atsparesnį aksomo efektą, ir tai yra išskirtinis bei stipriausias „Italian Independent“ bruožas.

Italia Independent akinių pristatymas

Ypatingo dėmesio nusipelno „Italia Independent“ Combo gaminių nuo saulės grupė: metalinės detalės ties smilkiniais ir plastiko frontalė.  Be to, paryškinta frontalė suteikia rėmeliui netgi šaltesnį ir ypatingą retro įvaizdį.

„Italia Independent“ bestselerių „I-Thin“ gaminių grupėje žymi naujovė:  pristatomi du pogrupiai: „I-Thin Square“ ir „I-Thin Round“. Pirmojoje linijoje vyrauja keturkampiai profiliai, futuristinės formos, plokščias viršunosės tiltelis, ryškios spalvos ir metalinis pasviro brūkšnio – taško – pasviro brūkšnio logotipas ties smilkiniais. Aptakūs profiliai, vintažinės formos ir spalvos bei nugludinti baigiamieji akcentai yra būdingi „I-Thin Round“ linijos akiniams, kur metalinis logotipas pirmą kartą atvaizduotas priekyje.

Italia Independent 2016

I•I EYEWEAR – antrasis „Italia Independent“ prekių ženklas – atspindi svarbią šio sezono naujosios kolekcijos raidą, kurioje gausu įvairių formų ir skaitmeniniu būdu išgautų madingų raštų. Tokiu būdu akiniai yra būdas visiems laisvai išreikšti savo asmenybę.

Šios kolekcijos įkvėpimas yra Indija. Kolekcijoje dominuoja gyvybingos spalvos ir rytietiški motyvai, kuriais puošiamos šiuolaikiškos, madingos formos. Vaikiška linija I•I EYEWEAR pristato spalvingas ir linksmas formas.

Italia Independent

Karščiausia „Italia Independent“ naujiena – „Adidas Originals“ akinių kolekcija, kuri buvo pirmą kartą pasauliui pristatyta šių metų sausį „Opti-Munich“ parodoje Vokietijoje, – dabar jau ir Lietuvoje. Kolekciją įkvėpė kūrybiškumas ir „Adidas Originals“ gatvės stiliaus ekspresyvumas. Šie akiniai nuo saulės, sukurti iš lengvo polimero su guminėmis detalėmis, yra tarsi nuolanki pagarba „Originals“ didžiam sportbačių palikimui.  Kolekcijoje atsispindi abiejų prekių ženklų pagrindinės vertybės, kruopščiai derinant inovaciją ir tradiciją, siekiant sukurti modernių akinių nuo saulės liniją naudojant šiuolaikiškus gamybos metodus: dvikomponentę injekciją ir didelės raiškos skaitmeninį spausdinimą.

„Italia Independent“ kolekcijų- „Italia Independent“, I•I EYEWEAR, „Adidas Originals“ – jau dabar galima įsigyti geriausiose optikos ir mados parduotuvės Baltijos šalyse.

Italia Independent akinių pristatymas


Komentuok:
*Reklama
DNO