Menu
 
 

Naujoje UNLABEL pavasario vasaros kolekcijoje visi 50 smėlio atspalvių

2016 02 24  21:17  |  Aktualijos

UNLABEL pavasario vasaros kolekcija

Nuotraukos: Liusjenas Kulbis

Lietinga pirmadienio pavakarę Vilniaus Akropolyje duris atvėrė vasarišku pajūriu alsuojanti mados prekės ženklo UNLABEL parduotuvė. Čia pristatyta UNLABEL pavasario-vasaros kolekcija SAND (smėlis).

„Kolekcija įkvėpta šilto pajūrio smėlio, švelnių jo atspalvių ir ramumo. Tam pojūčiui sukurti – panaudojau tikriausiai visus 50 smėlio atspalvių: nuo šlapio pilko iki biraus balto”, – sakė UNLABL mados prekės ženklo kūrėja Ina Gaižauskienė.

SAND kolekcija skirta merginai-moteriai, kuri kaip ta pajūrio kopa – ramybė judėjime. „Išreikšti save. Siekti individualumo. Atidaryti visas gyvenimo duris… Mes kviečiame mūsų rūbo nešiotojas atskleisti savo asmeninį stiliaus pojūtį nesekant jokiomis laikinomis mados tendencijomis, jaustis stilingai ir laisvai kiekvienoje situacijoje”, – kalbėjo I. Gaižauskienė.

UNLABEL pavasario vasaros kolekcija

UNLABEL pavasario vasaros kolekcija

UNLABEL – tai moteriškų rūbų prekės  ženklas, įkurtas Vilniuje ir dedikuotas šiuolaikiškai moteriai, gyvenančiai jausmų kupiną gyvenimą greitai besikeičiančiame pasaulyje. UNLABEL rūbų kolekcija yra sudaryta iš keleto linijų, kurias kūrėja itin prižiūri: tai elegantiški viršutiniai rūbai moterims: suknelės, palaidinės, sijonai, paltai, lietpalčiai ir vasariški ansambliai mažiesiems piliečiams.

Laidos „Padėkime augti” vedėja ir darželio „Išdykęs vėjas” savininkė Laura Imbrasienė sako, kad tai visiškai jos rūbas. „Galima mane vadinti UNLABEL rūbo nešiojimo pioniere, nes su jais esu nuo pat atsiradimo (2012 m.). Rūbas puikiai tinka mano gyvensenai ir darbui. Dėviu juos tiek darbe, nes labai patogu ir reprezentatyvu, tiek lengvai transformavus – pasipuošti vakare”, – sakė laidos “Padėkime augti” vedėja ir darželio „Išdykęs vėjas” savininkė Laura Imbrasienė.

UNLABEL pavasario vasaros kolekcija

UNLABEL pavasario vasaros kolekcija

Anot UNLABEL kūrėjos Inos, „SAND kolekcijos audiniai yra švelnūs ir minkšti, šilti, jaukūs, girgždantys ir tikri. Noriu, kad nešiodamos mano kurtą rūbą moterys jaustųsi kaip jaukią saulėtą dieną prie jūros. Tikiu, kad švelnumą skleidžianti rūbo aura suteiks moterims, daugiau komforto ir harmonijos”.

UNLABEL pavasario vasaros kolekcija

UNLABEL pavasario vasaros kolekcija

Griežtai draudžiama „SwO magazine“ paskelbta informaciją panaudoti kitose interneto tinklalapiuose, visuomenės informavimo priemonėse bei platinti kuriuo nors pavidalu be raštiško sutikimo. Dėl informacijos naudojimo kreipkitės el. paštu į SwO.lt redakciją - redakcija@swo.lt. © SwO.lt

Komentuok:
*Reklama
Ina Budrytė

Kauno bienalė

DNO