Menu
 
 

Britiška vasara atsiduodantis „Ministry Of Echology“ skambesys gyvai

2015 07 29  15:12  |  M.I.C. Naujienos

Britiška vasara atsiduodantis „Ministry Of Echology“ skambesys gyvai

Nuotrauka: organizatorių.

„Pasiilgom pagrot ir kartu kojas pakilnot“, – itin paprastai ir absoliučiai draugiškai į gyvą savo pasirodymą kviečia Vilniaus kolektyvas „Ministry Of Echology“. Dar vienas skambus vakaras „Vasaros terasoje“ – jau liepos 30-ąją, ketvirtadienį.

Pozityvių reggae ir dub bangų skleidėjai „Ministry Of Echology“ – bene didžiausias Lietuvos kolektyvas ne tik savo žanro diapazone. Muzikantų dešimtukas ant scenos ir iš studijos girdimi jau daugiau nei 5 metus, ir nuo pat 2009-ųjų eksperimentuoja bei ieško savitos garsinės išraiškos. Šių eksperimentų rezultatams didžiausią įtaką daro individualūs kiekvieno grupės nario muzikiniai atradimai bei pastebėjimai.

Ministry of Echology – Inner Revolution

2014-ųjų pradžioje su kultinės Dovydo Bluvšteino įkurtos įrašų kompanijos „Zona“ pagalba išleidę debiutinį albumą „Notes & Quotes” muzikantai liko ištikimi reggae ir dub kultūrai, kuri palankiai žiūri į perdarytas originalių kūrinių versijas. Taip gimė „Version Excursion“ – albumo remiksų rinkinys, pristatytas leidyklos „Dubartis“.  Šiam albumui savo versijas padovanojo net 11 Lietuvos, Italijos, Čilės prodiuserių, suteikusių „Ministry of Echology“ kūriniams ne tik klasikinių dub atspalvių, bet ir techno, hiphopo, net orkestrinių emocijų.

Ministry Of Echology – Meditation (Girių Dvasios version)


Komentuok:
*Reklama